«
Android 11 Beta

Xiaomi, resmi Android 11 Beta programının parçası olan birkaç şirketten biriydi . Dünyanın üçüncü en büyük akıllı telefon üreticisi, bu girişim için Mi 10, Mi 10 Pro, Redmi K30 Pro POCO F2 Pro olmak üzere dört cihazı kaydettirdi. Bu nedenle, bu dört telefon aynı zamanda Android 11 tabanlı MIUI 12 beta sürümlerini alan ilk telefon oldu. Şimdi, nihayet firma bu dört telefona Android 11 kararlı güncellemesi sunmaya başladı .

Mi 10 ve Mi Pro 10 Xiaomi bölgesinin 2020 akıllı bulunmaktadır. Benzer şekilde Redmi K30 Pro , bu yıl Redmi’nin amiral gemisi cihazı. Aynı telefon aynı zamanda küresel pazarlarda POCO’nun 2020’nin en iyi ahizesi olarak POCO F2 Pro olarak satılıyor .

Bu nedenle, bu cihazların önce Android 11 kararlı güncellemesini alması mantıklı. Ancak ilginç bir şekilde güncelleme, diğer küresel pazarlarda Redmi Note 9S olarak satılan Redmi Note 9 Pro’nun Hindistan versiyonu için de yayında .

Bununla birlikte, yapılardan bahsederken Xiaomi , Kasım ayında kendi ülkesi Çin’de Mi 10 için Android 11 kararlı sunumunu tamamladı . Ancak, Mi 10 Pro ve Redmi K30 Pro için yapılan yapılar hala Kararlı Beta aşamasında.

Android 11 ne zaman çıkacak? Tarih belli oldu - Teknoloji Haberleri

Bu akıllı telefonların uluslararası varyantlarından bahseden Xiaomi, yalnızca Mi 10 Pro Global sürümünün sunumunu tamamladı. Oysa diğer tüm bölgeler için yayınlanan yapılar hala Kararlı Beta aşamasındadır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *