«
apple-turkiye-indirim-hazirliginda

Birkaç ay önce Apple, sekiz nesil iPad ve yeni iPad Air dahil olmak üzere yeni yenilenen iPad tablet serisini piyasaya sundu . Şimdi, yeni nesil iPad ile ilgili raporlar çevrimiçi olarak ortaya çıkmaya başladı.

Gelen son raporunda , Apple giriş seviyesi iPad gelecek yıl birkaç büyük değişiklikler elde edilecektir söylenenleri. Dokuzuncu nesil modelin 10,5 inçlik daha büyük bir ekrana sahip olacağı bildiriliyor.

iMac

Ayrıca cihazın Apple A13 yonga setinden güç alacağı söyleniyor ki bu şaşırtıcı değil çünkü şirket genellikle yonga seti modelini pazara yeni bir iPad modelinin lansmanı ile güncelliyor.

Tasarım açısından 2021 Baharında piyasaya çıkması beklenen iPad , mevcut model ile aynı tasarıma sahip olmaya devam edecek. Ancak cihaz biraz daha ince ve daha hafif hale gelebilir.

Apple İPad, Daha Büyük Ekran ve Daha İyi Yonga Setine Sahip Olmak İçin 2021 Baharında Kullanıma Sunuluyor

Face ID’yi destekleyen diğer modellere rağmen, ek koruma için bir Ana Sayfa düğmesi ve içine gömülü Dokunmatik Kimlik sensörü ile gelmeye devam edecek . Ayrıca şirket, Lightning konektörlerini kullanmaya devam edecek ve bir USB Type-C bağlantı noktası benimsemeyecek.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *