Gelecekte Tüm Huawei Cihazları Kendi Geliştirdiği HarmonyOS'u Çalıştırabilir | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Gelecekte Tüm Huawei Cihazları Kendi Geliştirdiği HarmonyOS’u Çalıştırabilir

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gelecekte Tüm Huawei Cihazları Kendi Geliştirdiği HarmonyOS'u Çalıştırabilir

Huawei , akıllı telefonlardan tabletlere ve dizüstü bilgisayarlara kadar değişen tüketici elektroniği cihazlarını yapmak için kendine güvenmeye odaklanmış gözüküyor..Gönderen yeni raporlara ABD hükümeti şirketi yasaklı sonra süreç hızlı bir tempoda gidiyor gibi gözüküyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nde yasaklandıktan kısa bir süre sonra Huawei kendi işletim sistemini ,HarmonyOS’u başlattı.Şu anda şirket, Google’ın Android’i yerine cihazlarında HarmonyOS’u benimsemek için yavaşça bir şekilde ilerlemektedir.

Android mutlu! Huawei Harmony OS özellikleri değiştirildi ...

Huawei Tüketici İşletmesi CEO’su Yu Chengdong, yaklaşan Huawei Akıllı Saatinin HarmonyOS ile birlikte geleceğini onayladı. Bundan kısa bir süre sonra, şirket yazılımı IoT , bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar dahil diğer ürünlerde de kullanmaya başlayacak . Şirketin yöneticisi, HarmonyOS’un gelecekte “dünya çapında işletim sistemi” olacağını bildiriyor.

Bu, şirketin yaklaşan Mate40 amiral gemisi akıllı telefonunu bu sonbaharda piyasaya sunacağını onayladığını aynı etkinlikte açıkladı. Huawei, Kirin 1000 amiral gemisi SoC’yi 5 Eylül’de IFA 2020’de piyasaya sunacak.

Huawei'nin Yeni İşletim Sistemi HarmonyOS Tanıtıldı

Fakat şirket, yaklaşan Mate40’ın Kirin serisi amiral gemisi yonga seti ile güçlendirilen şirketin en son akıllı telefonu olabileceğini söyledi. Bunun sebebi ABD yasağı ve şirketin cips üretmesini imkansız hale getirmesidir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: