«
lenovo-logo-design_2x

Lenovo’nun 9 Aralık’ta Çin’de Lenovo K12 akıllı telefonunu piyasaya sürmesi bekleniyor. Şirketin bu etkinlikte birden fazla Lenovo markalı telefonu piyasaya süreceği tahmin ediliyor. Son raporlar, yeni Lemon telefonların, yakın zamanda Çin dışındaki pazarlarda duyurulan Moto G ve E serisi telefonların yeniden markalanmış bir versiyonu olacağını ortaya koydu. Bugün, XT2091-7 model numaralı Lemon telefonlarından biri Geekbench kıyaslama platformunda ( üzerinden ) görüldü.

Lenovo K12 and K12 Pro announced - GSMArena.com news

XT2091-7 telefonu kısa süre önce TENAA’da Moto G9 Power’ın yeniden markalanmış bir versiyonu olabileceğini düşündüren birkaç özellik ve resimle görüldü. Bu cihazın  Çin’de Lenovo K12 Pro (veya Lenovo Lemon K12 Pro) olarak geleceği tahmin ediliyor . Telefon yakın geçmişte FCC sertifika platformunda da görüldü ve şimdi Snapdragon 662 yonga seti ve 4 GB RAM ile Geekbench’i ziyaret etti.

Lenovo-K12-Pro-Geekbench-696x653

XT2091-7, Android 10 OS ile yüklenir. Tek çekirdekli testte, telefon 1520 puan aldı ve çok çekirdekli testte 5674 puan kaydetti. Önceki raporlar, kare şeklinde bir kamera modülüne , arkaya bakan bir parmak izi okuyucusuna ve delikli bir ekrana sahip olduğunu ortaya çıkardı .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *