«
Oppo-Reno-4-3

OPPO Reno3 4G ve Reno3 Pro 4G loth, bu yılın Mart ayında Android 10 tabanlı ColorOS 7 ile piyasaya sürüldü. İki telefon sırasıyla MediaTek’in Helio P90 ve Helio P95 işlemcilerinden güç alıyor ve birkaç ülkede satılıyor. Resmi ColorOS global hesabına göre bu iki telefon, bu hafta Android 11 tabanlı ColorOS 11 güncellemesini alacak .

Güncellemeler 12 Aralık Cumartesi gününden itibaren şu ülkelerde yayınlanmaya başlayacak: Tayland, Malezya, Filipinler, Nijerya, Mısır, Vietnam, Endonezya, Kamboçya, BAE, Suudi Arabistan, Myanmar, Pakistan, Nepal, Sri Lanka, Cezayir, Tunus, Kenya ve Singapur. Reno3 4G’nin Rusya ve Kazakistan’daki sahipleri güncellemeyi almadan önce 30 Aralık’a kadar beklemek zorunda kalacak.

ColorOS 11 Reno3 ve Reno3 Pro 4G

Poster ayrıca, ColorOS 11 güncellemesinin 16 Aralık’tan itibaren Avustralya’da Reno4 5G için mevcut olacağını ve OPPO A72’nin güncellemeyi Kazakistan’da aynı gün alacağını ortaya koyuyor .

24 Aralık’tan itibaren Endonezya, Vietnam, Mısır, Myanmar, Bangladeş, Kamboçya, Pakistan ve Hindistan’daki Reno4 4G ve Reno4 Pro 4G kullanıcıları güncellemeyi alırken, Kazakistan’daki Reno4 Pro 4G kullanıcıları güncellemeyi 29 Aralık’ta almaya başlayacak.

OPPO Reno3 4G sürümü uygun fiyatı ile tanıtıldı! - Donanım Günlüğü

Yeni güncelleme ile kullanıcılar, simgeleri, duvar kağıtlarını, zil seslerini ve Her Zaman Açık Ekran stillerini (AOD) kapsayan daha fazla özelleştirme seçeneğine sahip oluyor. ColorOS 11 ayrıca, aşırı şarjı azaltmak için gece şarj hızını azaltan optimize gece şarjı gibi yeni özellikler de getiriyor; ekranın yalnızca bir bölümünü çevirmenize olanak tanıyan üç parmakla çeviri; FlexDrop – daha iyi çoklu görev için bir uygulamayı yüzen bir pencerede kullanmanıza izin veren bir özellik.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *