«
logo-samsung-1-normal-636

CES’in önümüzdeki yılki baskısı , dünya hala koronavirüs salgınıyla mücadele ederken sanal bir olay olacak. Çok günlü etkinlik 11 Ocak’ta başlayacak ve 14 Ocak’a kadar sürecek. Yeni ürünlerini tanıtacak üreticiler arasında Samsung’un yeni televizyonlara odaklanacağı bildirildi.

Samsung’un kendi sunumu 12 Ocak’ta planlanıyor ve saat 14:30 ile 15:00 arasında yapılacak. Elektronik devinin yeni 8K OLED TV’leri ve ilgili cihazları duyurması bekleniyor. Ancak SamMobile , Samsung’un Quantum Dot OLED TV’leri duyurmayacağını, çünkü ekran kolu panelleri yapan kişi olmasına rağmen önümüzdeki yıl bunu yapmayı planlamadığını bildirdi.

Samsung, CES 2021 Sanal Etkinliğinde Yeni TV'leri Tanıtacak

Samsung’un TV dışında diğer heyecan verici ürünlerini de duyurmasını bekliyoruz. Bu yılki CES, Koreli şirketin akıllı cihazları kontrol edebilen ve kişiselleştirilmiş bakım sağlayabilen sevimli bir top benzeri robot olan Ballie gibi bir dizi ilginç ürünü duyurduğunu gördü ; Çeşitli işlevleri yerine getirmek için özelleştirilebilen sanal bir avatar olan Samsung NEON ; ve Galaxy Chromebook .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Başak Kaya

    Samsung Tv gerçekten diğerlerinden çok. daha önde görüntü kalitesi kanallar arasındaki geçişle tam anlamıyla muhteşem