1. Birkaç dakikanızı ayırarak sitemize ücretsiz kayıt olabilir, konu paylaşabilir, mesaj yazabilir ve dostluklar, kurabilir kazanabilirsiniz. Tüm hepsi ve daha fazlası DonanımForum'da!
  DonanımForum uzun zamandır faaliyettedir.  Bize katılın! :)

Android Tabletler Bölümü Kuralları

Konusu, 'Android Tabletler' forumundadır ve Sedat tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu: Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Sedat

  Sedat Administrator

  18 Eyl 2017
  istanbul
  *Android cihazlar ve android tabletler bölümlerine mesaj yazan üyelerimiz forum genel kuralları yanında Android Cihazlar Ve Andorid Tabletler Bölümü Kurallarınıda kabul etmiş olurlar.

  1) Forum genel kuralları geçerlidir. Kurallara BURADAN ulaşabilirsiniz.

  2) Bu bölüm altındaki başlıklara hakaret içeren/küfür içeren mesajların yazılması kesinlikle yasaktır.Bu kurala uymayanlara 4 gün ve duruma bağlı olarak daha uzun süreli forumdan uzaklaştırma cezası verilecektir.

  3) Forumda illegal içerikli paylaşımlarda bulunmak veya bu içeriklere ilişkin istekte bulunmak kesinlikle yasaktır.Kurala uymayanlara en az 7 gün olmak üzere daha uzun süreli bölüm kısıtlaması verilecektir.

  4) Bölümler altında konu açmadan önce aynı içerikli konunun bulunup bulunmadığını öğrenmek için lütfen Arama kutusunu kullanınız.

  5) Konunun güncel tutulması için tek smile,mesajım bulunsun,up!,yukarı. gibi kelime ve işaretlerden kaçınınız.

  6) Android Cihazlar ve Android Tabletler başlıklarının altında cihaz ve aksesuar satışı yapılması yasaktır. Bunun için Alışveriş bölümüne konu açılmalıdır.
   
Konu Durumu: Mesaj gönderimine kapalı.