1. Birkaç dakikanızı ayırarak sitemize ücretsiz kayıt olabilir, konu paylaşabilir, mesaj yazabilir ve dostluklar, kurabilir kazanabilirsiniz. Tüm hepsi ve daha fazlası DonanımForum'da!
  DonanımForum uzun zamandır faaliyettedir.  Bize katılın! :)

Banka kartı nasıl alınır nasıl başvuru yapılır

Konusu, 'Finans' forumundadır ve Kutox tarafından paylaşıldı.

 1. İş Bankası

  oy sayısı 1
  50.0%
 2. Ziraat Bankası

  oy sayısı 0
  0.0%
 3. Garanti Bankası

  oy sayısı 1
  50.0%
 4. Akbank

  oy sayısı 0
  0.0%
 5. QNB Finansbank (Enpara)

  oy sayısı 0
  0.0%
 1. Kutox

  Kutox

  5 Eki 2017
  Bursa
  Herkese merhaba yaş 17 18e 3ay kaldı çok heyecanlıyım adsense üyeliği banka kartı ya sınırlar kalkıo işte :D herneyse sorum şu banka kartı nasıl alınır Dielim bankaya gittik nasıl başvuru yapıcaz başvuru formunda neler var başvuruyu doldurunca aha bu senin kart deip elimize vereceklermi birde önerebileceğiniz bankalar varmı memnun olduğunuz sorun yaşamadığınız şimdiden herkese teşekkür ederim bol hitli günler :)
   
 2. Sedat

  Sedat Administrator

  18 Eyl 2017
  istanbul
  Hemen hemen her banka kredi kartı vermek için can atıyor zaten. :D yalnız çalışıyor olmak gerek. Yan, ssk olmalı ve bordrolu olmak gerek. Sistemden çalışıp çalışmadığı belli oluyor kişin. Başvuru yapılırken tc kimlik numarasından daha önce kredi kartı olup olmadığı rahatlıkla öğreniliyor. Kredi kartı başvuru için sadece kimlik yeterli. :thumbsup: başvuru onaylandıktan sonra kredi kartını eve gönderiyorlar, kapıya bi adam geliyor ve kart sahibine kartı teslim edip imzasını alıyor. Eğer sizi evde bulamazsa kart tekrar bankaya gidiyor, siz kartı bu sefer gidip bankadan alıyorsunuz. Yani ihtiyacı olan birçok kişi kredi kartına başvuru yaptıktan sonra evden çıkmıyor :smuggrin: Önemli olan ne iş yaptığınız yoksa her banka kredi kartını bi tc kimlik numarasıyla veriyor zaten. Garanti bankası kredi kartı yönünden iyi, alınca daha sonra iptal etmek istediğiniz zaman hemen iptal ediyor. Bazı bankalar iptal etmemek için baya ısrarcı oluyorlar. Bence kredi kartı için garanti bankası iyi.