1. Birkaç dakikanızı ayırarak sitemize ücretsiz kayıt olabilir, konu paylaşabilir, mesaj yazabilir ve dostluklar, kurabilir kazanabilirsiniz. Tüm hepsi ve daha fazlası DonanımForum'da!
  DonanımForum uzun zamandır faaliyettedir.  Bize katılın! :)

Chromium Programı İndir

Konusu, 'İnternet Programları' forumundadır ve Sedat tarafından paylaşıldı.

 1. Sedat

  Sedat Administrator

  18 Eyl 2017
  istanbul
  Ücretsiz Chromium Programı 65.0.3304.0 İndir
  Ücretsiz lisans olarak kullanıma sunulan Chromium, Google Chrome'ın da kaynak kodunu oluşturduğu açık kaynak bir web tarayıcısı projesi. Chromium, Google Chrome ile benzeşmektedir.

  Aralarındaki temel farklar; Google logosu, otomatik olarak güncelleştirme mekanizması, kullanım istatistiklerinin takibi ve olmazsa olmazlar arasında yer alan Adobe Flash Player entegrasyonudur.

  Chromium projesi adını, Krom elementinden almaktadır. Geliştirici dokümantasyonunda belirtiği üzere, Google'ın amacına göre Chromium açık kaynak projenin adı, Chrome ise final ürünün asıl adıdır.

  Projenin asıl amaçlarından biri, geleneksel tarayıcı uygulaması olması dışında, Chrome'un web için sekmeli bir pencere yöneticisi veya kabuk olmasıdır. Bu harika uygulama, Windows Explorer veya Mac OS X'in Finder'ı gibi minimalist bir yapıdadır. Geliştiriciler tarayıcının "hafif ve hızlı hissettirmesi" gerektiğini belirtmektedir. Kullanımı kolay ve oldukça popüler bir yazılım olarak gösterilmektedir.