1. Birkaç dakikanızı ayırarak sitemize ücretsiz kayıt olabilir, konu paylaşabilir, mesaj yazabilir ve dostluklar, kurabilir kazanabilirsiniz. Tüm hepsi ve daha fazlası DonanımForum'da!
  DonanımForum uzun zamandır faaliyettedir.  Bize katılın! :)

Google adsense reklam sınırı kaldırıldı

Konusu, 'Webmaster Genel' forumundadır ve Sedat tarafından paylaşıldı.

 1. Sedat

  Sedat Administrator

  18 Eyl 2017
  istanbul
  Adsense hesabı kullananlar bilir, daha önceleri siteye fazla reklam eklendiği zaman bir kısmın reklamlar görünmüyordu. Yani daha önce, 3 metin ve resim reklam, 3 bağlantı birimi ve bunun yanında da 2 adet google özel arama kutusu ekleniyordu. Ama artık bu uygulama, metin ve resim reklamlar için kaldırıldı. Bir sayfada 7 veya 10 adet reklam kullanabilirsiniz :) tabi ki, reklam düzeni ve dizilimi dengeli olmalı yoksa hesabınız kapanabilir.

  Bağlantı birimi, yani txt reklamlarda sınır devam ediyor. 3 bağlantı birimi eklenebiliyordu, hala 3 adet ekleniyor. 4 eklendiği zaman reklam görünmüyor. Web site sahipleri reklamlarını baştan düzenleme yaparak iyi bir yerleşim yapabilirler. Ayrıca, bazı yerlerde üst kısa eklenen büyük reklamların yani 300x250 ya da 336x280 olan reklam birimlerinin serbest olduğu söyleniyor. :) buna pek inanmayın. Üst kısma eklenen büyük reklamlar yasak, eğer değil diyorsanız kendinizi şikayet edip durumu değerlendirebilirsiniz. :) Şimdilik bu kadar, sorularınız varsa konu altında yazabilirsiniz. Hayırlı kazançlar herkese..
   
 2. By_C@SuS

  By_C@SuS

  2 Eki 2017
  Konya
  Teşekkürler. Ben de nasıl görünüyor diyordum demek yasak kalkmış :D
   
  Sedat bunu beğendi.