1. Birkaç dakikanızı ayırarak sitemize ücretsiz kayıt olabilir, konu paylaşabilir, mesaj yazabilir ve dostluklar, kurabilir kazanabilirsiniz. Tüm hepsi ve daha fazlası DonanımForum'da!
  DonanımForum uzun zamandır faaliyettedir.  Bize katılın! :)

Satılık Pinli Adsense

Konusu, 'Account ve Lisans Satışı' forumundadır ve sinifevraklari tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu: Mesaj gönderimine kapalı.
 1. sinifevraklari

  sinifevraklari

  24 Oca 2018
  istanbul
  SATILIK PİNLİ ADSENSE
  SATILIK PİNLİ ADSENSE
  Google AdSense hesaplarının satışı hesap durumuna göre yapılırken hesabın pinli veya pinsiz hesap olması göz önünde bulundurularak satış fiyatı değerlendirilir. Pinli AdSense Nasıl Olur? Pinli hesap hakkında bazı insanlar bilgi sahibi değil, bu nedenle bize pek çok kez pinli AdSense nasıl oluyor, pinli AdSense hesabı nedir şeklinde sorular gelmektedir.

  [​IMG]
  ○ Pinli AdSense hesabı hiç ödeme almamışta olabilir, ama hesapta tüm zamanlar dahilinde toplamda 20 TL üzerinde bir kazanç olması gerekir. Bunu performans raporlama sayfasından görüntüleyebilirsiniz.
  ○ Pin kodu girilmiş hesaplarda Ayarlar menüsünde yer alan Adres doğrulama seçeneği artık görünür olmayacaktır.
  ○ Pin kodu girilmiş olan AdSense hesaplarında o ay içerisinde ödeme alabilmek için banka hesap bilgilerinin AdSense üzerine girilmesi istenir. Bununla ilgili faturalandırma mailinize bildirim mailleri alırsınız.
  ○ Pinli AdSense hesabı denildiğünde bir detay da şudur: Daha önce kullanılmış ve mutlak suretle görüntüleme almış en az 3 hafta önce açılmış olan hesaplardır.

  SATILIK PİNLİ ADSENSE
  Web sitesi ve Youtube kanalı için adsense onayı almak isteyen kullanıcıların en çok karşılaştığı sorunlardan biri olan PIN kodu alma süreci oldukça zor olan bir süreçtir. Uzun uğraşlar sonucunda adsense onayı alamayan kişiler farklı yollar ile bu sorunu çözmektedirler. Adsende hesabına PIN kodu alamayan kişiler, onaylı hesabı olan kullanıcılardan hesaplarını satın almaktadırlar. Günümüzde onaylı hesabını satışa çıkaran birçok kullanıcı bulunmaktadır. Bu yazımızda PIN kodu girilmiş onaylı hesapları satın almak isteyen kullanıcılar için detaylı bilgiler vereceğiz.
  PIN kodu girilmiş hesapları satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlar
  – Dolandırma amacında olan kişiler: Onaylı hesap satın alırken art niyetli olan kişilere dikkat etmeniz önerilir. Onaylı hesaba sahip olduğunuz iddia eden bu kişiler sizden alacağı ücretin karşılığında hesabı devretmeme veya onaylı olamayan hesabı onaylı gibi gösterme gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz.
  – Bulunduğunuz şehirde olan satıcılar ile iletişime geçmeniz: İnternet üzerinden yapılan satışlarda satıcı ile birebir temasa geçilmediği için dolandırma durumlarına oldukça sık rastlanmaktadır. Bu olumsuzlukları yaşamamak için ikamet ettiğiniz şehirde bulunan satıcılar ile temas kurmanız önerilir.
  SATILIK PİNLİ ADSENSE
  Hesabı satın aldıktan sonra yapılması gereken işlemler: Onaylı hesaba sahip olduktan sonra yapacağınız ilk işlem şifrenizin değiştirmek olacaktır. Daha sona ise size ait iletişim bilgilerinizi detaylı olarak adsense sistemine kaydedin. Satışta pinli AdSense hesabı almak için r10 gibi forumlarda takılmaya gerek yok, gündemi ve AdSense hesabını alım ve satım işlerini bizden takip edin. Bize abone olun canlı canlı hesap satın alın. İllaki gazeteye veya televizyona mı AdSense hesabı satış ilanı verelim. Hem sizin mağdur olmamanız hemde karşı ve uzun soluklu bir alışveriş yapmak için bizden hesap satın alabilirsiniz. Artık elimizin altında internet var herşey çok kolay internetten alım yapmak cok kolay ama güven unsuru önemli. Adsense kılavuzu ve AdSense onaylatma rehbelerinin nüshalarını karıştırıp okumak ve bunlarla zaman kaybetmek yerine AdSense hesabı satın alıp kullanabilirsiniz. Bizden hesap alıp kullanan arkadaşlarımız memnuniyetlerini dile getirirken biz boş laf etmiyoruz. Davamız size güven sunmak, sadece AdSense değil SEO ve webtasatım yanında logo ve grafik tasarım gibi internetle ilgili her türlü hizmet alım satımı yapılmaktadır.

  Satılık pinli AdSense ticareti yapmak için elinizde pinlenmiş adsense varsa ve satıp paRa kazanmak kâr etmek isterseniz hesabınızı pazarlayabilirsiniz size bu konuyla alakalı da yardımımız dokunursa ne mutlu bize. Eğer ihtiyacınız varsa pinli ya da pinsiz hesap mevcut şekilde elimizde bulunmaktadır. Hemen mail çekin size bilgileri ve talimatları iletelim. Pin kodu girilerek pinlenmiş web site onaylı satılık AdSense hesabı sayesinde sitelerinizden kazanç elde edebilirsiniz. Web onaylı AdSense hesabı ile sitenize eklediğiniz içeriklerden para kazanabilirsiniz. Website onayı alabilmek için blogger onaylı bir AdSense hesabınız veya YouTube onaylı bir AdSense hesabınız varsa barındırılan AdSense hesabını yükseltme yaparak web site onaylı hale dönüştürerek kullanabilirsiniz ya da sıfırdan bir başvuru yaparak web onayı alıp hesabı öyle kullanabilirsiniz.
  Pinli AdSense hesapları sayesinde kısa süre içerisinde her ay düzenli olarak ödeme alabilecek hit ve tıklamaya sahipseniz ödeme eşiğini geçtikçe ödeme alabilirsiniz. Pinli hesabın pinsiz hesaba göre dezavantajı budur. Pinli AdSense hesabı sayesinde banka hesabınıza o ayın ödemesini ödeme tarihleri çerçevesinde kolayca ve otomatik olarak alabiliyorsunuz. Pinsiz hesaplarda pin kodu girilinceye kadar birikmiş kazançlar bekler. Hesap pinlenip banka hesabınızda transferler için doğrulandığında ödeme alabilecek pinli bir web onaylı AdSense hesabı sahibi olmuş olursunuz. Satılık olarak sunduğumuz pin kodu girilmiş bir AdSense hesabı var bu hesabı elden çıkarmak istiyoruz.
  Hesabı almak isterseniz iletişim kurarak konu başlığından yorum belirterek iletişim de sağlayabiliriz. Spsyal medya üzerinden hesap satmaya çalışanlara asla güvenmeyin size güvenilir yollarla satılık AdSense hesabı temini yapıyoruz. Kısa bir yolla ayrı şekilde AdSense başvurusu yapmaya gerek kalmadan parayla AdSense hesabı almak isterseniz size her zaman uygun bütçeden ve uygun bir hesap satışı işlemi yapabiliriz. Ekimizde hesap her zaman bulunur. Pinli olmasa bile pinsiz hesapları pinleyip pinli şekilde hesap olarak satışa alabiliriz. Onay alınmış AdSense hesabı aradığınız için bu bağlantı takip ederek sitemizi ziyaret etmiş bulunmaktasınız. Satılık pinli AdSense hesabı alımı için sitemizde yer alan başlıkları inceleyebileceğiniz gibi şu an bahse konu okumakta olduğunuz başlıktan AdSense hesabı talep edip siz de AdSense sahibi olabilirsiniz. Satılık AdSense hesabı alırken pinli _ pinsiz olup olmadığını çek yapmalısınız. AdSense konusunda bilgi sahibiyseniz zaten ne gibi kontrollerin yapılmasını da bilirsiniz. Pinli AdSense hesabı almak için irtibat mailimiz üzerinden ileteceğimiz bilgiler eşliğinde kontakt kurulabilir.
  Bazı dönemlerde AdSense onay alımı için yoğun çalışma yapmaktayız. Bu taleplere göre değişkenlik göstermektedir. Sizin alacağınız hesaplarda ilerki günlerde sorun çıkmaması için mahkeme şu bu gibi sorunlarla uğraşmamak için güvenilir hesap satıcısından AdSense alımı yapınız. Mesela bir hesap aldınız onaylı bir AdSense ama 1 ay sonra sahte hesap olduğu ortaya çıktığında mağduriyet yaşamamak için alacağınız kişinin sağlam biri olması size herhangi bir sorun olunca bedavaya ek AdSense hesabı verebilmeyi garanti edebillen birisi olmalıdır işte biz bunları sağlayacak güvenli bir hesap satıcısıyız.
   
 2. Sedat

  Sedat Administrator

  18 Eyl 2017
  istanbul
  Burada açmış olduğunuz bir ticaret konunuz var zaten. Ayrıca link kasıyorsunuz, lütfen forum kurallarına uygun hareket edelim.
   
Konu Durumu: Mesaj gönderimine kapalı.