1. Birkaç dakikanızı ayırarak sitemize ücretsiz kayıt olabilir, konu paylaşabilir, mesaj yazabilir ve dostluklar, kurabilir kazanabilirsiniz. Tüm hepsi ve daha fazlası DonanımForum'da!
  DonanımForum uzun zamandır faaliyettedir.  Bize katılın! :)

Sosyal Medya ve Mesajlaşma Bölüm Kuralları

Konusu, 'Sosyal Medya ve Mesajlaşma' forumundadır ve Sedat tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu: Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Sedat

  Sedat Administrator

  18 Eyl 2017
  istanbul
  1. Yeni konu açmadan önce forumun Arama bölümünü kullanınız.

  2. Bölüm içerisinde açılmış olan üst konuları kullanmaya özen gösteriniz.

  3. İllegal içerik paylaşımında ve isteğinde bulunmayınız.

  4. Konu başlıkları anlaşılır ve konuyla alakalı olsun. Birkaç ana konu haricinde, Açtığınız konu başlıklarında tamamıyla büyük harfler kullanmayınız konu silinecektir. Yanlış/gereksiz/fazla vb. noktalama işaretlerinin kullanımından kaçınınız, aksi takdirde konu silinebilir.

  “Acil”, “Acil yardım”, “Lütfen yardım”, "İmdat", ''??????'', “Uzman sorusu”... gibi. Konuyla alakası olmayan başlık kullanan konular silinecek/kilitlenecektir.

  5. Yardım istediğiniz konularda sorununuzu açıkça belirtiniz.

  6. Kişi ve kurumlara hakaret içerikli veya rencide edici mesajlar yazmayınız. Firmalar hakkında küçük düşürücü, aşağılayıcı ve ispat edilemeyecek içerikte mesajlar yazmayiniz.

  7. Karşılaştığınız olumsuz bir davranış karşısında polemiğe/tartışmaya girmek yerine şikayet sistemini kullanmaya özen gösteriniz.. Şikayet Et butonunu kullanarak bize bildiriniz.

  8. Cezalı üyelerin 2. bir hesap alması kesinlikle yasaktır ve yeni hesapları sınırsız kapatılacak, kendi hesaplarının cezası da uzatılacaktır.

  9. Silinen veya kilitlenen bir konuyu ısrarla tekrar açmak ceza sebebidir.

  10. Eğer son mesaj size ait olmasına rağmen ve mesajınız yakın tarihte yazılmışsa o mesajı editlemeden alt alta mesaj yazmak suretiyle, post kasma amaçlı mesajlar yazmayınız.

  11. Bu bölümde sayfa ve gruplara reklam alımı. Facebook, twitter ve reklam hesabı satışı yasaktır. Bu tür ticari ilanlar için Alışveriş kategorisini kullanın.
   
Konu Durumu: Mesaj gönderimine kapalı.