«
ROBOROCK

Son dönemlerde popülaritesi oldukça artan akıllı süpürgelere yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Akıllı ev robotiklerinin önde gelen üreticisi Roborock, bugün CES 2021’de dünyada ilk olma özelliğine sahip yeni nesil akıllı süpürgesini tanıttı.

.

Yeni Nesil “Sonik” Süpürge Roborock’tan Geldi!

.

Roborock Bu Süpürgede “Sonik” Özelliği İle Göze Çarpıyor

.

Akıllı ev robotiklerinin önde gelen üreticilerinden Roborock, bugün 2021 Tüketici Elektroniği Fuarı‘nda (CES), en hızlı sonik paspaslardan birine sahip gelişmiş bir robot vakumu olan Roborock S7‘yi tanıttı. Güçlü ve kusursuz bir temizlik deneyimi için akıllı otomatik süpürme özelliği ile tanıtılan ürün ayrıca ters yüzeyler üzerinde sorunsuz bir şekilde temizlik yapılabilmesi için tasarlandı.

.

Roborock’un yeni ultrasonik halı tanıma teknolojisi, S7’nin temizlik sırasında sert zeminleri paspaslamasını ve halıları vakumlamasını sağlıyor.

.

Piyasadaki en hızlı sonik paspaslardan biri olma özelliğine sahip Roborock S7, dakikada 1.650 ila 3.000 kez süpürme özelliğine sahip. Çeşitli yoğunluklarda fırçalama ayarları barındıran ürün, yüzeydeki kirleri kolayca parçalayarak en zorlu ve kurumuş pislikleri bile temizleyebiliyor.

.

Yeni Nesil “Sonik” Süpürge Roborock’tan Geldi!

.

Hem Daha İyi Pil Ömrü Hem De Daha İyi Emiş Gücü

.

2500Pa emiş gücüne sahip olan cihaz daha etkili süpürme için zemini daha iyi sarıyor ve halıların derinliklerindeki kir ve döküntüleri zahmetsizce temizliyor. Ürün ayrıca üç saate kadar sessiz bir şekilde çalışmasına imkan sağlayan 5200 mAh batarya gücüne sahip.

.

Roborock’un kullanışlı arayüze sahip iOS ve Android uygulaması sayesinde, tüketicilerin temizlik programlarını yönetmesine ve tercihlerini özelleştirmesine imkan sağlıyor.

.

Yeni nesil S7 akıllı süpürge, 24 Mart’ta 649 dolar karşılığında satışa çıkacak.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *