«
LENOVO

Yeni nesil ve her segmente hitap eden ürünleriyle bilinen Lenovo, IdeaPad serisinin yeni üyesini tanıttı. IdeaPad 5 Pro adı verilen ürün, aynı zamanda teknoloji markasının da şimdiye dek ürettiği en güçlü IdeaPad unvanına sahip durumda.

.

16 inç Ekran Boyutundaki Lenovo Ideapad 5 Pro Tanıtıldı!

.

Lenovo Ideapad Serisinin En Güçlüsü: Ideapad 5 Pro

.

En güçlü IdeaPad olarak düşünülen Lenovo IdeaPad 5 Pro,  H serisi AMD Ryzen mobil işlemci ve yeni nesil teknolojiye sahip Nvidia Geforce RTX GPU‘lar ile yapılandırılabilir olarak tanıtıldı. Ayrıca yeni nesil cihaz, 32 GB’a kadar DDR4 bellek ve 1TB’a kadar PCIe M.2 SSD depolama alanını da destekliyor.

.

16 inç Ekran Boyutundaki Lenovo Ideapad 5 Pro Tanıtıldı!

.

Yeni nesil IdeaPad ayrıca 16:10 ekranı ile 16 inç boyutundaki ilk IdeaPad dizüstü bilgisayar durumunda. Üretkenlik ve çoklu görev açısından avantaj sağlayan cihaz, yüzde 90 ekran-gövde oranıyla da gözleri üstüne çekiyor.

.

16 inç boyutundaki ekran, 90 Hz değerinde yenileme hızı ve 400 nit değerinde parlaklığa sahip. Ayrıca Lenovo, yeni IdeaPad’in önceki nesillerden farklı olarak geliştirilmiş klavye ile kullanıcılara sunulacağını da açıkladı.

.

Mart ayından itibaren Avrupa’ya gelmesi beklenen yeni nesil dizüstü bilgisayar, Lenovo IdeaPad 5 Pro’nun 1.149. dolardan satışa çıkarılması bekleniyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *