«
indir (1)

Ocak bu yıl, Alman bir yayın  Technik Haberler  etmişti codenames ortaya yaklaşan bir Motorola Nio yaklaşan iken MİT, Capri ve Ibiza dahil telefonlar, tüm Q1 2021 yılında ilk bekleniyor Snapdragon 865  mobil platform enerjili akıllı telefon,  Capri  ve  Capri Plus’ın 4G orta kademe olarak piyasaya çıkması bekleniyor. Motorola Iniza akıllı telefonun Snapdragon 400 serisi 5G yonga setine sahip olacağı tahmin ediliyor.

GeekBench veri tabanında Ibiza olduğuna inanılan bir Motorola telefonu tespit edildi. Cihaz XT2137-2 model numarasıyla görünür ve anakart olarak Ibiza kod adını taşır.

6 GB RAM'e sahip Motorola Ibiza, Android 11 GeekBench veritabanında görüntülendi

Telefon, en son Android 11’i çalıştırıyor olarak listeleniyor ve Octa çekirdekli Qualcomm işlemci tarafından destekleniyor. İşlemcinin, Qualcomm’un en ucuz 5G yonga seti olan Snapdragon 480 yonga seti olduğuna inanılıyor. Şu anda sadece Vivo Y31’ler ve Oppo A93 5G bütçeli 5G SoC ile piyasaya sürüldü. Ibiza modelindeki işlemci, 6GB RAM ile eşleştirilmiştir.

Test puanına göre Motorola Ibiza, tek çekirdekli test çalışmasında 2.466 puan ve çok çekirdekli testte 6.223 puan yönetti. Bu testin Gekbench 4’te yapıldığını unutmayın.

Geekbench ayrıntıları daha önce Moto Ibiza en listeleme üzerine benekli aynı hizaya Wi-Fi Alliance veritabanı o çift bantlı Wi-Fi bağlantı özellikleri ve Android 11 çalıştırır gösterir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *