Akıllı saat Honor Watch GS Pro Yolda! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Akıllı saat Honor Watch GS Pro Yolda!

avatar

Zehra Canbaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Akıllı saat Honor Watch GS Pro Yolda!

Akıllı saat pazarı her geçen yeni bir model kazanıyor. Neredeyse birçok bütçeye hitap eden akıllı saat modeli bulunuyor. Apple‘dan, Samsung‘a oradan Huawei‘ye kadar pek çok markanın popüler hale gelmiş akıllı saat modelleri bulunuyor. Bu pazara yeni giren ve en son Magic Watch 2 ile karşımıza çıkan Honor yeni bir akıllı saat için hazırlık yapıyor. Honor Watch GS Pro olarak adlandırılacağı tahmin edilen saatin, detayları ortayı çıktı.

Akıllı saat Honor Watch GS Pro Yolda!

Honor Watch GS Pro Afişi!

Honor 4 Eylül 2020 tarihinde yeni bir etkinlik düzenlemeyi planlıyor. Bu etkinlik kapsamında karşımıza Honor imzalı Pad 6 ve Pad X6 tabletlerin yanında yeni bir akıllı saat modeli de çıkacak. Honor ayrıca MagicBook 14 ve 15‘i takiben, AMD Ryzen 5 4000 CPU‘lu yeni MagicBook dizüstü bilgisayarlarını da tanıtacak.

Honor Watch GS Pro hakkında yapılan paylaşıma göre akıllı saat dağ sporcularını hedefe alacak. Weibo’da ortaya çıkan afişe göre, dağcılık üzerine odaklanılıyor.

Akıllı saat Honor Watch GS Pro Yolda!

Bunun yanında akıllı saat için Honor CEO’su George Zhao, saatin kullanımda olduğunu ve test süreçlerinden başarı ile geçtiğini doğruladı. Güçlü özellikler sunacağı söylenen akıllı saat tahmin edebileceğiniz üzere açık hava sporlarına odaklanan kişilerin hoşuna gideceği özelliklere sahip olacak.

Honor MagicWatch 2, tek bir şarjla 14 güne kadar etkileyici bir pil ömrüne sahipti. Bazı özelliklerin kısıtlanmasıyla 14 güne ulaşan kullanım süresinin yeni akıllı saatte de benzer performans sunması bekleniyor. GPS tarafında beklenen daha iyi performansa ek olarak pil ömründe de büyük beklentiler bulunuyor.

Yine de her detay için 4 Eylül 2020 tarihindeki etkinliği beklememiz gerekiyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: