«
indir (4)

Huami, kendi ülkesi Çin’de iki yeni akıllı saat piyasaya sürdü . Amazfit GTR 2e ve Amazfit GTS 2e olarak adlandırılan bu modeller, görünüşte normal modellerle tamamen aynı, ancak kaputun altında bazı küçük değişiklikler var. Her ikisi de 122 $ fiyatla satılıyor ve şimdiden ön sipariş için hazır. 24 Aralık’tan itibaren satışa çıkacaklar.

Yeni tanıtılan Amazfit GTR 2e ve Amazfit GTS 2e, standart Amazfit GTR 2 ve Amazfit GTS 2’den daha ucuzdur . Ancak WiFi’den yoksun oldukları için aynı pil kapasitesine sahip çok daha iyi bir pil ömrü sunarlar.

Amazfit GTR / GTS 2e, Sıcaklık Sensörü ve Daha İyi Pil Ömrü ile Çin'de Piyasaya Sürüldü

Örneğin Huami , Amazfit GTR 2e’de normal kullanımda 24 günlük pil ömrü ve temel saat modunda 45 günlük bir pil olduğunu iddia ediyor. Öte yandan, aynı 471mAh bataryaya sahip normal Amazfit GTR 2’nin bu iki modda sırasıyla 14 gün ve 38 gün çalışacağı söyleniyor.

Benzer şekilde, Amazfit aynı GTS 2 7-gün ve standart Amazfit 20 günlük aksine onun 246mAh pil ile GTS 2e, normal kullanım ve temel izle modunda 14 günlük ve 24 günlük pil ömrü sunmak için reklamı pil kapasitesi.

Amazfit GTR / GTS 2e, Sıcaklık Sensörü ve Daha İyi Pil Ömrü ile Çin'de Piyasaya Sürüldü

Ayrıca, iki yeni giyilebilir cihaz, normal modellerde bulunmayan bir sıcaklık sensörüne sahiptir. Ancak fiyatı düşük tutmak için ne müzik çalar için yeterli dahili depolamaya ne de aramalar için bir hoparlöre sahipler. Ancak Xiaomi XiaoAI ses asistanı için bir mikrofonla birlikte geliyorlar .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *