«
Amazfit Neo

Huami , daha önce Eylül ayında Çin’de Amazfit GTR 2 ve GTS 2 akıllı saatlerini tanıtmıştı . Şu anda , şirket GTS 2 Mini’yi 1 Aralık 2020’de resmi olarak piyasaya çıkaracağını onayladı .

Amazfit

GTS 2 Mini, GTS 2’nin  piyasaya çıkarılan daha küçük bir versiyonu. Huami CEO’su Huang Wang, akıllı saatin tasarımını sergileyen kısa bir video paylaştı ve bunun dışında yeni giyilebilir cihazın daha hafif, daha ince, daha rafine, daha küçük olacağını ve özellikle kadın müşteriler için gençleri hedeflediğini sözlerine ekledi. Teaser videosu, Amazfit GTS 2 Mini’nin metal bir kasa gibi görünen bir şeyle çevrili, muhtemelen bir AMOLED ekran olan kavisli ekranını da sergiledi. Özellikle, giyilebilir cihaz yakın zamanda FCC’de görüldü , bu sebeb ile  yakında bir lansman bekleniyordu.

Yan tarafta sağ tarafta tek bir düğme gözlenebilir. Dahası, tasarım aynı zamanda yeni akıllı saatin uyumlu kayışlarla eşleştirilmiş Siyah, Yeşil ve Pembe renk çeşitlerini de sergiledi. Amazfit

Ayrıca,, cihaz, PAI sağlık değerlendirme sistemi ile birlikte, birden fazla spor ve farklı aktivite modları için destek ve çeşitli saat yüzleri aracılığıyla bir özelleştirme ile birlikte gelecek. Ne yazık ki, giyilebilir cihaz ve fiyatlandırmasıyla ilgili daha ince ayrıntılar şu an henüz bilinmiyor. 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. berkay

    Saatler baya şık ve güzel görünüyor gerçekten efsane

  2. berkay

    Saatler baya şık ve güzel görünüyor gerçekten efsane herkese tavsiye ederim