Amazfit Smart Scale, Bluetooth Sertifikası Alıyor | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Amazfit Smart Scale, Bluetooth Sertifikası Alıyor

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Amazfit Smart Scale, Bluetooth Sertifikası Alıyor

Huami, Amazfit Smart Scale olarak piyasaya sürülecek ilk akıllı ölçeği için de Bluetooth sertifikası aldı.

Amazfit Smart Scale sertifika sayfası, neredeyse iki hafta önce olan 5 Ağustos’ta yayınlandı. Sayfada, terazinin A2003 model numarasına sahip olduğu ve Bluetooth 5.0 ile bağlandığı yazıyor. Bununla ilgili bir başka sertifika sayfası da Broadcom’a ait Beken Corp. tarafından sağlanan bir Bluetooth modülünün kullanıldığını ortaya koyuyor.

Akıllı saat Amazfit Smart Sport Watch 3 için tarih verildi - LOG

Ayrıca Amazfit uygulamasının, ürün henüz piyasaya sürülmemiş olsa bile artık akıllı bir ölçek ekleme seçeneğine sahip olduğunu (her zaman orada olup olmadığından tam olarak emin değiliz) öğrendik. Seçeneği seçerseniz, arayüz solda görüntülenir ve eşleştirmek için üzerine adım atmanızı söyler.

Xiaomi Amazfit Smart Watch - clock - saat | Burhan KARADERE

Zaten akıllı terazilere sahip olan Xiaomi, Huawei ve Honor’a kıyasla biraz geç olsa da Amazfit’in serisine akıllı bir ölçek eklemeyi planladığı için oldukça heyecanlıyız. Ancak, dedikleri gibi, hiç olmamasından iyidir.

Apple ve Google'ın koronavirüs takip sisteminde Bluetooth nasıl kullanılacak? - Teknoblog

Daha fazla ayrıntıya sahip oluncaya kadar, Amazfit Akıllı Ölçeğin sadece ağırlığı ve VKİ’yi izleyip izleyemeyeceğini veya kas kütlesi, vücut yağı, visseral yağ, kemik yoğunluğu gibi diğer özellikleri de ölçüp ölçemeyeceğini henüz bilmiyoruz.

                                               DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

                                               GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: