«
xiaominin-yeni-tableti-sizdirildi-mi-pad-5

Amazon , Fire tabletlerini yenilediğini duyurdu. Yeni 11. Nesil Fire tabletler yeni bir tasarıma sahip ve daha fazla RAM içeren modeller içeriyor.

Fire HD 10 ve Fire HD 10 Plus

İki yeni Fire HD 10 tablet var. Her ikisinde de tüm kenarlarda daha ince çerçeveler ve son nesilden% 10 daha parlak, ancak yine de 1080p panel olan bir ekran var. Amazon, tablete hangi yonga setinin güç verdiğini belirtmezken, her ikisinin de “güçlü bir sekiz çekirdekli işlemciye” sahip olduğunu söylüyor.

Standart sürüm, selefine kıyasla fazladan bir gigabayt RAM alır, böylece 3 GB RAM ve 32 GB veya 64 GB genişletilebilir depolama alanı elde edersiniz. Ayrıca 2MP ön kamera ve 5MP arka kamera var. Amazon, tek bir şarj cihazında 12 saate kadar dayanacağını (kullanıma bağlıdır) ve USB-C bağlantı noktası üzerinden şarjın 4 saat sürdüğünü söylüyor.

Tabletin fiyatı 139,99 ABD doları (reklamlarla birlikte) ve Siyah, Kot, Lavanta ve Zeytin renklerinde satışa sunulacak.

Fire HD 10 Plus için 4GB, 32GB veya 64GB genişletilebilir depolama, yumuşak dokunuşlu kaplama ve kablosuz şarj desteği ile daha da fazla RAM elde edersiniz. Pil ömrü de 12 saat ve aynı kameralara sahip oluyorsunuz. 179,99 ABD Doları (reklamlarla birlikte) fiyatlandırılır ve tek bir renkte gelir – Arduvaz. Cihaz için tasarlanmış bir Amazon Kablosuz Şarj Yuvası vardır ve tableti üzerine yerleştirdiğinizde Gösteri Moduna geçer. Yuvayı eklediğinizde fiyat 219.99 dolara çıkıyor.

amazon

Fire HD 10 Üretkenlik Paketi

Fire HD 10 Üretkenlik Paketi, çıkarılabilir bir kasaya sahip bir Bluetooth klavye, 5 adede kadar uyumlu cihaz için Microsoft 365 Bireysel’e 12 aylık abonelik ve 1 TB OneDrive bulut depolama alanı ekler .

Klavyenin şarj başına 400 saate kadar kullanıma sahip olduğu ve bekleme modunda 365 güne kadar şarjlı kalabileceği söyleniyor. Ancak, bir USB-C ile şarj olur. Geri kalan teknik özellikler ve özellikler, standart Fire HD 10 ile aynıdır. Fiyat 219,99 ABD dolarıdır ve Siyah, Kot, Lavanta ve Zeytin renklerinde gelir.

Fire HD 10 Çocuk Pro

6-12 yaş arası çocuklar için tasarlanan Fire HD 10 Kids Pro tablet 10,1 inç FHD ekrana, 3 GB RAM, sekiz çekirdekli işlemciye ve 32 GB genişletilebilir depolama alanına sahip. 2MP öne bakan kamera, 5MP arka kamera, USB-C ile şarj olan 12 saatlik pil, 9W şarj cihazı ve çift bantlı Wi-Fi vardır.

199,99 $ ‘lık tablet Siyah, Gök Mavisi, Doodle ve Intergalactic renklerinde, her biri ayarlanabilir bir stand olarak ikiye katlanan bir tutacağı olan çocuk dostu ince bir çantaya sahip. Elbette bu bir Amazon çocuk tabletidir, bu nedenle ebeveyn kontrolleri, 2 yıllık sorunsuz garanti ve 20.000’den fazla uygulama, oyun, kitap ve içeriğe erişim sağlayan 1 yıllık Amazon Kids + aboneliğine sahip olursunuz. National Geographic, Rabbids Coding, LEGO ve daha fazlası. Fire HD 10 Kids Pro’nun fiyatı 199,99 ABD dolarıdır.

Amazon ayrıca 3 ila 7 yaş arası çocuklar için standart Fire HD 10 Kids’i piyasaya sürdü. Ürün, Aquamarine, Lavanta ve Sky Blue olarak geliyor. Ayrıca 3 GB RAM, 32 GB depolama alanı, 2 MP ön kamera ve 5 MP arka kamera bulunuyor.

Bir tampon kılıfı (profesyonel model için ince) ile birlikte gelir ve ayrıca 1 yıllık Amazon Kids + aboneliğine sahiptir. Ancak, çocukların daha sonra ebeveynler tarafından onaylanan uygulamaları talep edebilecekleri bir Dijital Mağaza yoktur. Tarayıcısı ayrıca, açık ancak filtrelenmiş bir tarayıcıya sahip olan profesyonel modele kıyasla elle seçilmiş sitelere erişim sağlar. Fire HD 10 Kids’in fiyatı da 199,99 ABD dolarıdır.

Tüm yeni modeller 26 Mayıs’ta gönderilmeye başlanıyor.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *