«
download

Anker , Nebula projektör serisiyle tanınır . Sunduğu modeller arasında, dahili bataryalı taşınabilir bir projektör olan Kapsül II de yer alıyor. Anker şimdi projektörün bir Star Wars R2-D2 Sınırlı Sürümünü duyurdu.

Nebula Capsule II Star Wars R2-D2 Limited Edition, Star Wars serisinin popüler R2-D2 droidininkine benzer bir şekilde normal versiyonun siyah boya işini ortadan kaldırıyor. Üretici, tasarımın, Prenses Leia’nın droid aracılığıyla Obi-Wan Kenobi’ye holografik bir mesaj gönderdiği Star Wars: Yeni Bir Umut’un ikonik sahnesinden ilham aldığını söylüyor.

 

Anker Nebula Capsule II, Bir Star Wars R2-D2 Sınırlı Sürümüne Sahip

 

Boya işi, farklı olan tek şey değil. Bu özel sürüm projektör, başlatıldığında filmlerdeki droid’e benzer sesler çıkarır. Bu eklemeler için tasarruf edin, sınırlı sürüm, standart sürümle aynı özelliklere sahiptir.

Anker Nebula Capsule II Star Wars ™ R2-D2 ™ Limited Edition, Android 9 TV’yi Google Assistant ve Chromecast desteği ile çalıştırır. 200 ANSI lümen parlaklığa, 720p çözünürlüğe sahiptir ve 100 inç boyuta kadar görüntüleri ve videoları yansıtabilir.

Nebula Capsule II aynı zamanda bir Bluetooth hoparlörü olarak ikiye katlanabilir. Bir yardımcı bağlantı noktası, tam boyutlu bir USB bağlantı noktası, bir HDMI bağlantı noktası ve cihazı şarj etmek için bir USB-C bağlantı noktası vardır. Kutuda bir sesli uzaktan kumanda, bir USB-C kablosu ve bir güç adaptörü ile birlikte gelir. Projektör olarak kullanıldığında, cihazın pil ömrü 2,5 saattir.

Anker Nebula Kapsül II Star Wars ™ R2-D2 ™ Sınırlı Sürümü, resmi web sitesinde 699,99 $ ‘a satılmaktadır, bu standart sürümün fiyatından 120 $ daha fazladır. Şu anda, Anker standart sürümü 529.99 dolara bile satıyor, bu yüzden Star Wars’u gerçekten sevmiyorsanız, standart sürümü almanız daha iyi.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *