Apple, iPhone'lar için bir MagSafe 'Pil Paketi' hazırlıyor: Rapor | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Apple, iPhone’lar için bir MagSafe ‘Pil Paketi’ hazırlıyor: Rapor

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple, iPhone'lar için bir MagSafe 'Pil Paketi' hazırlıyor: Rapor

Apple geçen yıl iPhone 12 serisiyle MagSafe’i geri getirdi . Ardından , iPhone ve Apple Watch’u aynı anda şarj eden MagSafe Duo’yu başlattı . Şirketin ayrıca bu teknolojiyi yakında Macbook’lara getirmesi bekleniyor . Şimdi, Bloomberg tarafından hazırlanan bir rapor, Apple’ın bir MagSafe Pil paketi üzerinde çalıştığını söylüyor.

Göre raporda , Apple manyetik dışarıdan iPhone’a bağlanabilen bir batarya paketi üzerinde çalışıyor. Yazılımsız olanlar için MagSafe , Apple’ın iPhone’ları manyetik olarak bağlanmış bir aksesuar aracılığıyla kablosuz olarak sulandırmak için şarj cihazlarında kullandığı tescilli bir standarttır.

Bu konektörler, takılabilir cüzdanlara sahip MagSafe Deri kılıflar gibi diğer aksesuarların da yolunu açtı . Her neyse, Pil Paketinin en az bir yıldır çalıştığı ve gerçekten piyasaya çıkıp çıkmayacağı konusunda aklımızda şüpheler uyandırdığı bildirildi.

Bununla birlikte, gecikmenin nedeni yazılım sorunları, bir vakayı kullanırken uyumluluk ve kullanılabilirlik ve daha fazlasından kaynaklanıyor gibi görünüyor. Bundan bahsetmişken, bu Pil takımı koruyucu bir kılıf olarak hizmet etmeyecek, ancak esas olarak cihaz için ekstra meyve suyu sağlıyor.

Apple, iPhone'lar için bir MagSafe 'Pil Paketi' hazırlıyor: Rapor

Pil takımının dış yüzeyinde ekstra dayanıklılık için Deri dokular bulunma ihtimali vardır. Apple’ın MagSafe’i sorunların adil payına sahipti ve implante edilmiş kalp pillerini bile engelleyebileceği durumlar var .

Her neyse, son iOS 14.5 Beta 2’de de ‘Pil Paketi’nin kanıtı bulundu . Apple onu mağazalara getirsin ya da etmesin, özellikle iPhone 12 Mini gibi ufacık cihazlar için şık bir küçük eklenti gibi görünüyor. minik pil.

Halihazırda satılan MagSafe aksesuarlarının yanı sıra , Cupertino devinin de MagSafe ürünlerinin çetelesine araç içi ataşmanlar eklemesi bekleniyor. Bu arada, Apple’ın AirTags , iPad Pro 2021 gibi ürünleri piyasaya sürmek için önümüzdeki ay, yani 16 Mart’ta bir etkinlik düzenlediği bildiriliyor .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: