AverMedia Dünyanın İlk Çift Girişli Yakalama Kartını Duyurdu! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

AverMedia Dünyanın İlk Çift Girişli Yakalama Kartını Duyurdu!

avatar

Zehra Canbaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

AverMedia Dünyanın İlk Çift Girişli Yakalama Kartını Duyurdu!

AverMedia Live Gamer DUO adındaki görüntü yakalama kartı çift HDMI portu ile hem oyunlardan görüntüleri hem de uyumlu bir kameradan görüntüleri yakalayabiliyor.

Oyun yayıncılığı alanının önemli bir pazar haline gelmesi haliyle amatör veya profesyonel fark etmeksizin sayısız kullanıcının adım atmasına neden oldu. Belirli bir düzeye kadar farklı yazılımlarla yayın yapılabilirken profesyonel seviyede ise görüntü yakalama kartları tercih ediliyor.

AverMedia Dünyanın İlk Çift Girişli Yakalama Kartını Duyurdu!

AverMedia Live Gamer DUO Özellikleri ve Fiyatı!

AverMedia Live Gamer DUO adıyla tanıtılan yeni görüntü yakalama kartı sektörde ilk kez çift girişe yer veriyor. Böylece hem oyun kaynağından görüntüler hem de kameralardan görüntüler alabilmek mümkün oluyor.

Kart üzerinde çift HDMI portu yer alıyor. Oyuncular Full HD 60fps veya Full HD 60fps HDR10 hızında görüntü yakalarken bir HDMI girişi üzerinden 4K 60fps HDR10 veya Full HD 240fps hızında yayın yapabiliyor. Aşağı ölçeklendirme, kare oranı dönüşümü, ton haritalama gibi işlemler doğrudan kart üzerinde yapıldığı için işlemciye yük binmiyor.

AverMedia Dünyanın İlk Çift Girişli Yakalama Kartını Duyurdu!

İkinci HDMI portu ise uyumlu bir kameradan kullanıcının görüntülerini aktarabilmek için kullanılıyor. Destekli bir DSLR, aynasız kamera, video kamera gibi cihazlar HDMI üzerinden bağlanabiliyor.

Yakalama kartı profesyonel yayıncılar ile birlikte geliştirilmiş. 7.1 ve 5.1 ses desteği sunan kartta RGB aydınlatma efektleri de yer alıyor. AverMedia Live Gamer DUO yakalama kartı 250$ fiyat etikeitne sahip.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: