«
samsung-galaxy-a51[1]

Önümüzdeki yıla girmek için hala iki aydan fazla zamantayız. Fakat, önümüzdeki sene amiral gemileriyle ilgili sızıntılar ve söylentiler hemen etrafta dolaşmaya başladı. Samsung , Galaxy S20’nin Fan Sürümü’nü kısa zaman önce piyasaya sundu ve raporlar gerçek ise, şirketin üretime bir ay erken başlayacağı ve bir sonraki Galaxy S amiral gemisi serisinin 2021’in başlarında piyasaya sürülmesi için hazırlanacağı ifade edildi.

Sammobile tarafından hazırlanan özel bir rapor , Samsung’un Ocak 2021’de Galaxy S21  olarak adlandırılan bir sonraki amiral gemisi S serisini piyasaya süreceğini ifade ediyor .Bu, Galaxy S serisi cihazların Şubat lansman penceresinden açık bir şekilde ayrılıyor.

İlginç açıklama: "Samsung Galaxy S21 beklemeyin, Galaxy S20 alın" - LOG

Ayrıca, lansmanlar arasında makul bir zaman çerçevesi sağlamak adına de bir strateji olabilme ihtimali mevcut. Samsung , S20 serisi ile birlikte bu yıl Galaxy Z Flip’i piyasaya sürdü . 

Daha sonra, Ekim ayında S20’nin hızlı bir Fan Sürümü piyasaya sürülmeden önce Ağustos ayında Note 20 serisine taşındı.

Samsung Galaxy S21 Özellikleri Belli Oldu

Eylül ayında Galaxy Z Fold 2’nin ikinci nesli Fold’u da tanıttığından bahsetmiyorum . Bu, kısa sürede ağız dolusu lansman oldu ve bu sebeble, belki Samsung bunu biraz daha düzene sokmaya kararı aldı. Ayrıcaa, rapor, kesin bir tarihe sahip olmadıklarını, fakat 2021 Ocak / Şubat başı gibi kaba bir zaman çerçevesine sahip olduklarını söylüyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Kaan

    Güzel bir kampanya olmuş aslında ama bunu alan onu pek düşünmez yinede güzel düşünülmüş