«
Blackview-Tab-9-696x392

Görünüşe göre Blackview, Blackview Tab 9 adında yeni bir tablet piyasaya sürüyor. Yeni tablet, 2020’de piyasaya sürülen Blackview Tab 8’in yerini alacak. Tablet, kalitesiyle büyük ün kazandı ve bütçe dostu fiyat etiketi.

Öne çıkan noktalara gelince, yeni tablet Android 10 tabanlı kendi geliştirdiği işletim sistemini çalıştırıyor. Blackview mühendisleri, aylardır çok fazla çaba ve zaman harcayarak işletim sistemini geliştiriyorlar. Yeni işletim sisteminin ince uygulama simgeleri ve harika ve harika bir deneyim sunan bir kullanıcı arayüzü ile gelmesi bekleniyor. Dahası, dahili bir sistem, kullanıcıların her görevi eskisinden daha akıllıca yürütmelerine yardımcı olur. Kendi geliştirdiği bir işletim sistemi olduğundan, cihaz her biri gibi mükemmel çalışabilir ve her özellik manuel olarak seçilir.

Blackview Tab 9, kendi özelleştirilmiş OS Dış Görünümü ile yakında piyasaya sürülecek

Blackview’in yaklaşmakta olan işletim sisteminin adı henüz belirlenmedi, ancak şirket, kullanıcı tarafından önerilen tüm isimleri bir araya getirmek için bir ödüllü yarışma düzenliyor. İlgilenen kullanıcılar , ödüllü yarışmaya katılmak için bu bağlantıyı takip edebilir . Ayrıca, yarışmanın 22 Mart gece yarısı GMT + 8’de sona ereceğini unutmayın.

Birkaç özellikten bahsedersek, Blackview Tab 9, 1920 x 1200 piksel çözünürlüğe sahipken ve çok ince çerçeveler sunarken 10.1 inç FHD + ekrana sahip. Üstelik cihaz ince ve zarif bir görünüme sahip. Ayrıca, 840 saat Bekleme, 30 saat Arama, 38 saat Müzik vb. Destekleyebilen 7,480 mAh büyük bir pil barındırması bekleniyor. Daha iyi bir çoklu görev deneyimi sağlamak için 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama ile birleştirildi. Kamerada 13 MP arka kamera ve 5 MP ön kamera var.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *