«
FGHFGXG
Lüks tasarım markası Caviar, henüz duyurulmayan iPhone 12 özel bir seri oluşturdu. “Space Odyssey” olarak isimlendirilen bu seri, gök taşı parçaları içeriyor. Küçük bir servet değerinde olan telefonlar, an itibarıyla ön sipariş kapsamında satın alınabiliyor.

ABD merkezli teknoloji devi Apple, günün ilerleyen saatlerinde bir etkinlik düzenleyecek . Şirketin bu etkinlik kapsamında iphone 12’yi duyurma olasılığı olsa da pek çok ürünün duyurusu gerçekleştirilecek. Hayranlar, bu etkinliği dört gözle beklerken lüks akıllı telefon tasarımlarıyla tanınan Caviar, iPhone 12 için özel bir sürüm oluşturdu. “Space Odyssey” olarak isimlendirilen bu sürüm, tasarımının yanı sıra fiyatıyla da çok konuşulacak gibi görünüyor.

iPhone 12 Space Odyssey sürümü, gök taşlarından ufak parçalar içeren oldukça dikkat çekici bir yapıya sahip. Bu özel telefonda titanyum kasa kullanmayı tercih eden şirket, ayrıca telefonun arka kısmına Merkür, Mars ya da Ay görünümüne ek olarak yıldız haritası benzeri bir görüntü yerleştirmiş. Bu da tasarımı çok daha benzersiz bir hale getiriyor.

Karşınızda iPhone 12 Space Odyssey

iPhone 12 Space Odyssey

iPhone 12 serisi henüz duyurulmadı ancak Caviar, bu telefonun tasarımının nasıl olacağını da bizlere gösteriyor. Her ne kadar iPhone 12 serisi duyurulmamış olsa da bugüne kadar sızdırılan bilgiler, telefonun iPhone 5’e benzer bir yapısının olacağını ortaya koydu. Haliyle Caviar da bu tasarımı benimseyerek iPhone 12 için Space Odyssey sürümünü hazırlamış durumda.

iPhone 12 Space Odyssey

Caviar markasının özel tasarımlarının telefonları benzersiz bir hale getirdiği aşikar. Ancak bu tür bir telefona sahip olmak için küçük bir servet ödemeniz gerekiyor. Örneğin 128 GB kapasiteli bir iPhone 12 Pro’ya sahip olmak istediğinizde, Ay tasarımı için 5,830 dolar (yaklaşık 44 bin TL + vergiler), Mars tasarımı için 6,110 dolar (yaklaşık 46 bin TL + vergiler), Merkür tasarımı için de 6,600 dolar (yaklaşık 50 bin TL + vergiler) ödeme yapmanız gerekiyor. Eğer 128 GB depolama alanı yetersiz geliyorsa, 512 GB depolama alanına sahip Merkür tasarımlı iPhone 12 Pro’ya, 7,750 dolar (yaklaşık 60 bin TL + vergiler) karşılığında sahip olabilirsiniz.

Caviar

Caviar, iPhone 12 serisi için oluşturduğu Space Odyssey sürümü modellerinin her birinden, yalnızca 19 adet üretmiş durumda. Yani bu telefona sahip olacak bir kişi, bu tasarımlara sahip sayılı insanlar arasında olacak. Ayrıca şirket, özel tasarım iPhone 12 modellerini daha şimdiden ön siparişe açtı.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Zehra Canbaz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *