Cyberpunk 2077 İçin Üzücü Haber! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Cyberpunk 2077 İçin Üzücü Haber!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cyberpunk 2077 İçin Üzücü Haber!

Cd Projekt Red’in geliştirdiği Cyberpunk 2077 bir çok oyuncunun takdirini kazandı, oyunun çıkmasına kısa bir süre kala oyuncuları üzecek bir haber geldi. Geçtiğimiz gün yayınlanan sistem gereksinimleri de oyuncular tarafından oldukça iyi karşılanmıştı.

.

Cyberpunk 2077 hikayesi uzun olmayabilir.

.

Cyberpunk 2077’nin kıdemli tasarımcısı Patrick K. Mills bir Twitch yayınında oyunun ana hikayesinin Witcher 3’ten kısa olacağını açıkladı. Patrick’e göre çoğu oyuncu Witcher 3’ü uzunca oynamış ama çok az oyuncu hikayenin sonunu görebilmiş. Bu yüzden bir çok oyuncudan bu yönde geri bildirimleri almışlar.

Cyberpunk 2077

Patrick açıklamasında, oyuncuları düşünerek ana hikayeyi kısa tuttuklarını, hikayeyi uzatarak oyuncuları sıkmak istemediklerini aktardı. Çünkü bir çok oyuncu Witcher 3‘ü oynarken uzunca bir süre oyunun sonunu görmeye çalışmış ama ana hikayenin uzunluğu nedeniyle bir çoğu başarılı olamamış. Ayrıca Patrick, oyunda yapılacak çok fazla yan görev ve içerik olduğunu da açıkladı. Planladıkları diğer şeylerden birisi de, Cyberpunk 2077’deki DLC sayısını Witcher 3’dekinden daha fazla tutmaya çalıştıkları yönünde.

.

Cyberpunk 2077, 19 Kasım 2020‘de PC, PS4 ve XBOX için raflardaki yerini alacak. Oyun çıktıktan bir süre sonra yeni nesil konsollar için de gelecek.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: