«
indir

Dangbei, Dangbei K1 Projektörü isimli ilk 4K projektörünü resmi bir şekilde piyasaya sundu. Projektör JD.com’da 7.972,45 Türk Lirası (1025 $) fiyatla satışa sunuldu ve 29 Eylül’de satışa çıkacak.

Dangbei K1 Projektörün 4K çözünürlüklü lensi 9 özel cam mercekten oluşuyor. Işık geçirgenliği mükemmel, görüntü sabit ve kolayca deforme olmuyor. Bunların arasında, düşük dağılımlı lens kaplaması orijinal rengi büyük ölçüde koruyarak yansıtılan 4K görüntüyü filmin gerçek rengine daha yakın hale getirir.

DangBei K1 Review: specifications, price, features - Priceboon.com

Bunun dışında dinamik HDR + HLG bis kod çözme teknolojisini de destekler özellilere sahiptir, parlak ve karanlık ayrıntılarla dolu ekran kontrastını artırabilir imkan özelliği sunar.

Dangbei, bir 4K projektör olarak Dangbei K1 projektörün renk doğruluğunun daha pahalı 4K projektörden daha kötü olmadığını ifade etti.

Chinese Phone, Tablet PC, Gadgets, News&Review, Deals&Coupon

Dangbei K1 Projektörün parlaklığı 1850ANSI lümen kadar yüksektir, gündüz bile, gün boyunca ışık kaynağı basıncından korku yaşamadan projektörün yüksek seviyeli ve net görüntüsünün keyfini yaşayabilirsiniz.

Performans bakımından, Dangbei projeksiyon K1, MStar6A848 yongasını kullanır ve bunun dışında makinenin genel kullanımını daha büyük bir depolama kapasitesiyle sorunsuz ve kesintisiz hale getiren bir 3G RAM + 64GB flash bellek süper depolama kombinasyonu ile teçhiz edilmiştir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *