«
  1. Anasayfa
  2. Girişim Haberleri
  3. DENEYAP Girişim Programına Başvurular Uzatıldı!

DENEYAP Girişim Programına Başvurular Uzatıldı!

1712230575_DENEYAP_GIRISIM_UZATILDI_Foto

T3 Girişim Merkezi öncülüğünde başlatılan DENEYAP Girişim programı, gençlere teknoloji üretme yetkinliği ve girişimciliği aşılamayı hedefliyor. Deneyap Teknoloji Atölyelerinde teknik bilgileri öğrenen öğrenciler, DENEYAP Girişim programında girişimci kabiliyetlerini arttırarak projelerini girişime dönüştürme fırsatı elde ediyor.

 

DENEYAP Girişim programına, DENEYAP Teknoloji Atölyelerinden mezun ya da eğitimine devam eden lise öğrencileri başvurabilir. Program kapsamında seçilen ekiplere maddi destek sağlanmasının yanı sıra, girişimcilik eğitimleri, mentor görüşmeleri, hibe ve ödüller ile TEKNOFEST ve Take Off İstanbul etkinliklerine katılım hakkı gibi önemli imkanlar sunuluyor.

 

DENEYAP Teknoloji Atölyeleri, gençlerin tasarım ve üretim, elektronik programlama ve nesnelerin interneti, yazılım teknolojileri, mobil uygulama, siber güvenlik, enerji teknolojileri, havacılık ve uzay teknolojileri, yapay zeka, malzeme bilimi ve nanoteknoloji, ileri robotik ve kodlama gibi alanlarda eğitim almalarını sağlayarak ülkemizin yüksek teknoloji üretme potansiyelini artırmayı hedefliyor.

 

Başvuruları 20 Nisan’a kadar uzatılan olan program hakkında detaylı bilgiye T3 Girişim Merkezi internet sitesi üzerinden erişilebiliyor. https://mth.tc/deneyapgirisim

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *