«
samsung-galaxy-note-20-ve-galaxy-note-20-ultra-tanitildi-iste-fiyat-ve-ozellikler-2-3-1-660x371

DxOMark akıllı telefon kamera incelemelerini yayınlamaya geri döndü. Fotoğraf makinesi inceleme laboratuarları geç Ekim ayında gönderme değerlendirmeleri devam ama bizi şaşırttı olacak demişti kamera inceleme ait Pro Vivo X50 Artı onuncu ayın henüz ilk gününde. Şimdi sıra Samsung Galaxy Note 20 Ultra için kamera incelemesinin yapılacağını açıkladı.

Resmi DxOMark hesabından yapılan bir tweet’e göre Galaxy Note 20 Ultra için kamera puanı ve incelemesi 5 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak. Bu çok önemli bir inceleme ve Samsung’un amiral gemisi telefonunun alabilecek mi görmek ilginç olacak. Şimdi 130 puanla zirvede yer alan Mi 10 Ultra’dan taç . Şu anda ilk 10 listesinde sadece bir Samsung telefonu var ve o da Galaxy S20 Ultra.

Galaxy Note 20 Ultra, optik görüntü sabitleme özelliği bulunmaktadır 108MP f / 1.8 ana kamerası vardır. Bunun dışında, OIS 5x optik yakınlaştırmalı ve 50x hibrit yakınlaştırmalı 12MP f / 3.0 periskop telefoto kameraya da aynı zamanda sahiptir. Samsung , üçlü kamera kurulumunu tamamlamak adına bu sefer ultra geniş bir lensle birlikte başka bir 12MP sensör ekliyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *