«
Elephone-Elepods-X-ANC-TWS-Earbuds-White-426283-10

Elephone, akıllı telefonlara odaklanmanın yanı sıra son zamanlarda akıllı saatler ve kulaklıklar gibi kategorilere de yaklaşıyor. En son tanıtımları ikinci kategoriden ve Elephone ElePods X adıyla piyasaya sunuluyor. 

Elephone ElePods X, müzik dünyasına dalmanızı sağlayan  aktif gürültü engelleme (ANC) moduna sahiptir. ANC, bir bireyin çevredeki gürültü kirliliğinden uzaklaşması ve bir göreve konsantre olması gerektiğinde işe yarar bir özelliktir. Bilmeyenler için bu özellik, bir tür “anti-gürültü” oluşturmak için kullanıcının etrafındaki ortam seslerini algılar ve bu, en iyi huzuru sunmak için herhangi bir dış sesi parazit yoluyla iptal eder.

Elefonu Elepods X (1) Kulaklıklardaki gürültü engelleme özelliği, yüksek yoğunluklu müzik sesinin yaygınlığından kaynaklanan giderek daha yaygın bir sorun olan gürültü kaynaklı işitme kaybının (NIHL) azaltılmasına da yardım sağlayacaktır. ANC ile birlikte, bu kulakiçi kulaklıklar, seçici işitmeye yardımcı olacak gürültü kontrol seviyesini seçmenize izin verecektir. Bu özellik, sesli aramalarınızın kalitesini de artırmaya yardımcı olabilir.

Elefonu Elepods X (4)

ANC birinci sınıf bir özelliktir ve çoğunlukla yüksek bir fiyat aralığı ile birlikte gelir. Fakat şimdi, herkesin erişebilmesi için bütçe dostu kulaklıklara geçiyor. Zeaplus, ANC’li Zeaplus Kulaklıkları çok uygun bir fiyata sunan böyle bir marka . Elephone ElePods X, bütçenin dışında 7 saate kadar pil ömrü ile Bluetooth 5.0 bağlantısı ile gelecek. Aynı zamanda IPX5 ter geçirmez olacaktır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *