Mobil

Forza Street Tüm Mobil Plartformlarda Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Efsane yarış serisi Forza’nın mobil oyunu olan Forza Street, bugün iOS ve Android kullanıcıları için ücretsiz indirilebilir olarak çıkış yaptı. Oyunu 30 gün içinde indiren oyuncuları da oyun içinde birkaç tane özel hediye bekliyor.
.

Geçtiğimiz aylarda Samsung ve Xbox arasında yapılan anlaşmayla birlikte Android telefonlar için Google Play Store ve Galaxy Store’da yayınlanan Forza Street, bugün tüm mobil platformlar için çıkış yaptı. Oyun şuanda, dünya genelindeki Android ve iOS kullanıcıları için indirilebilir durumda.

.

Tamamıyla ücretsiz olan Forza Street, oyunculara sinematik bir deneyim sunmakla birlikte oyuncuların boş vakitlerini eğlenceli geçirmelerinde yardımcı oluyor. Forza Street, Forza serisinin her zaman sahip olduğu araç çeşitliliğine de sahip durumda. Oyuncular, istedikleri herhangi bir aracı oyunda kullanabiliyor.

.

Forza’da ilk 30 güne özel hediyeler dağıtılıyor:

.

forza

.

Oyunu iOS veya Android akıllı telefonuna indiren oyuncular, istedikleri zaman Xbox Live Login’i kullanabiliyor ve 1000 G değerindeki başarımlara erişebiliyor. Oyun içinde kazanılan puanlar, oyunun Windows 10 sürümüyle senkronize ediliyor. Böylece oyuncular iki ayrı hesapla uğraşmak zorunda kalmıyorlar.

.

Tüm mobil telefonlar için yayınlanan Forza Street, ilk 30 güne özel oyuncuları bir sürprizle karşılıyor. Oyunu iOS ve Android’e ek olarak Windows 10 platformundan indiren oyuncular, Ford GT aracına ücretsiz olarak sahip oluyor. Bununla birlikte Samsung Galaxy kullanıcıları, oyun içinde daha fazla hediye kazanıyor.

.

forza

.

Samsung Galaxy cihaz kullanıcısıysanız ve Forza Street’i cihazınıza yüklerseniz, Ford GT’nin yanı sıra bir de Ford Mustang GT’ye sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte Galaxy S20 kullanıcısıysanız, bu iki arabaya ek olarak Chevrolet Corvette C6’yı garajınıza ücretsiz bir şekilde ekleyebilirsiniz. Tabii Samsung’a özel olan bu hediyelerin alınması için oyunun Galaxy Store üzerinden indirilmesi gerekiyor.

.

Bugün tüm mobil platformlara çıkış yapan Forza Street’i ücretsiz olarak Google Play StoreApp Store ve Galaxy Store mağazalarından edinebilirsiniz. Oyunu size uygun olan platformdan indirmek için aşağıda sunduğumuz bağlantılardan faydalanabilirsiniz.

.

PlayStore: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.gravity

AppStore : https://apps.apple.com/ph/app/forza-street/id1453783746

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

Twitter’da bizi takip etmeyi unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: