«
indir (20)

Birkaç gün geri Galaxy M31 ilk oldu Samsung bütçe akıllı telefon almak Android 11. Now dayalı bir UI Çekirdek 3.0 güncellemesini, aynı güncelleme daha ucuza Galaxy M21 ve Galaxy F41 ahizeye yayıyoruz başladı.

Samsung, Aralık ayından bu yana uygun cihazlara One UI 3.0 kararlı güncellemesini yayınlıyor. Son birkaç güne kadar güncelleme yalnızca amiral gemisi akıllı telefonlar ve tabletler için mevcuttu. Ancak şimdi Güney Koreli teknoloji devi, ekonomik telefonlar için de güncellemeyi yayınlamaya başladı.

Galaxy M21 ve Galaxy F41, Android 11 tabanlı One UI Core 3.0 güncellemesine sahip

Soyulmuş One UI Core 3.0 güncellemesini alan ilk uygun fiyatlı Samsung cep telefonu Galaxy M31 idi . Şimdi, bu güncelleme Hindistan’da Galaxy M21 ve Galaxy F41 için de yayında.

Android 11 bu cihazlar için güncelleme yazılımı sürümü ile geliyor M215FXXU2BUAC ve F415FXXU1BUAC sırasıyla. Yeni özellikler getirmenin yanı sıra, en son güncelleme ayrıca güvenlik yaması seviyesini Ocak 2021’e yükseltir.

Galaxy M21 ve Galaxy F41, Android 11 tabanlı One UI Core 3.0 güncellemesine sahip

Galaxy M21 ve Galaxy F41 onlar temelde farklı bir birincil sensör ile aynı telefon gibi aynı zamanda bir UI Çekirdek 3.0 güncellemesini alıyoruz. Ayrıca Galaxy F41, Brezilya’da Galaxy M21s olarak biliniyor ve bu nedenle güncellemeyi yakında Galaxy M21’in diğer bölgesel varyantlarıyla birlikte alması gerekiyor.

Her neyse, bu akıllı telefonlardan herhangi birine sahipseniz, ünitenizin henüz güncellemeyi alıp almadığını kontrol etmek için Ayarlar> Yazılım güncelleme> İndir ve kur’a gidin.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *