«
galaxy-watch-3-1280x720

Samsung, Galaxy Watch 3 için yeni bir ürün yazılımı güncellemesi başlattı. Güncelleme, SmartThings Find uygulamasını giyilebilir cihaza ekleyerek kullanıcıların kayıp bir akıllı saati bulmasına yardımcı oluyor. Güncelleme ayrıca hayranların takdir edeceği diğer bazı önemli fitness özelliklerini de ekliyor.

Kullanıcılar artık bazı video oturumları da dahil olmak üzere birçok fitness programını kullanarak birden fazla ev egzersizi yapabilirler. Güncelleme ayrıca Apple Watch 6 kullanıcılarının bir süredir sahip olduğu bir özelliği de beraberinde getiriyor. Samsung, Hand Washer uygulamasını saatin bir parçası yaptı. Bu uygulama, salgın sırasında insanlar enfeksiyonu önlemeye yardımcı olacak kadar uzun süre ellerini yıkamaya çalıştıklarından popüler olmuştur. Güncellemeyi indirdikten sonra, Hand Wash uygulaması, kullanıcılar ellerini yıkamaya başladığında otomatik olarak algılayacak ve yıkamayı zamanlayacaktır.

Galaxy Watch 3 güncellemesi SmartThings Find Uygulamasını ekliyor

Samsung Health uygulamasında, kullanıcıların arkadaşları ve aileleriyle grup yürüyüşü zorlukları gerçekleştirmesine olanak tanıyan güncellemeler uygulandı. Galaxy Watch 3 kullanıcıları ayrıca egzersiz modları için otomatik algılama süresinin azaltıldığını fark edecek ve kullanıcılar egzersize başladığında giyilebilir cihazın daha hızlı yanıt vermesini sağlayacak. Samsung, koşu, eliptik ve kürek makinesi kullanımı için otomatik algılama hızını geliştirdi.

Güncelleme 74.02 MB’dir ve R840XXU1BUA8 donanım yazılımı sürümüdür. Güncelleme ayrıca genel performansı artıran küçük hataları ortadan kaldırarak gelişmiş sistem güvenilirliği ve kararlılığı da getiriyor. Samsung’un güncellemesi şimdi ABD, Hindistan ve Güney Kore’de indirilebilir.

Galaxy Watch 3 güncellemesi SmartThings Find Uygulamasını ekliyor

Giyilebilir cihaz sahipleri güncellemeyi şimdi Galaxy Giyilebilir uygulamasından indirebilir. Galaxy Watch 3, Android kullanıcıları için popüler bir cihazdır ve birçok renk ve stilde mevcuttur. Temel model 399.99 dolar, Titanium versiyonu ise 599.99 dolar. Temel Watch 3, 41 milimetre veya 45 milimetre stillerinde mevcuttur.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *