«
GALAXY

Samsung’un Galaxy Watch 3 modelinin EKG özelliği 31 ülkeye daha geliyor. Android’in akıllı saatleri arasında yerini alan Galaxy Watch 3 modeli, kısa süre önce çok faydalı özelliklerle adından söz ettirdi. Şimdi ise EKG özelliği ile yeni birkaç ülkeye geliyor.

.

Galaxy Watch 3’ün EKG Özelliği 31 Ülkeye Daha Geliyor!

.

Galaxy Watch 3 EKG Özelliği Artık Başka Ülkelere de Geliyor

.

Akıllı cihazlarda yer alan bazı özellikler her bölge ve ülke için kullanılamayabiliyor. Örneğin pek çok ülkede aktif bir şekilde kullanılabilen NFC özelliği Türkiye’de kullanılmıyor. Bunun gibi bazı özellikler de sınırlı olarak bazı bölgelere sunuluyor. Samsung ilk etapta Galaxy Watch 3’ün EKG özelliğini daha az ülkede sunuyordu. Şimdi ise bu özellik yeni kullanıcılarının hizmetine giriyor.

.

Galaxy Watch 3’ün EKG Özelliği 31 Ülkeye Daha Geliyor!

.

EKG özelliğinin geldiği ülkeler:

.

Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, İngiltere. Özelliğin bu ülkelere ek olarak Şili, Endonezya ve Birleşik Arap Emirlikleri için yakında gelmesi bekleniyor.

.

Kullanıcıların EKG ya da kan basıncı ölçümü yapabilmek için Samsung Health Monitor uygulamasını indirmesi gerekiyor. Samsung 4 Şubat’tan itibaren yayımlayacağı bir güncelleme ile özelliğin kullanıcılara sunulmasını sağlayacak. Şirket, ülkeye veya operatöre göre bu özelliğin gelme süresinin değişebileceğini belirtiyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *