«
  1. Anasayfa
  2. Girişim Haberleri
  3. GAMI Web3 Venture Builder, portföyüne yeni bir ürün daha ekledi!

GAMI Web3 Venture Builder, portföyüne yeni bir ürün daha ekledi!

1695627159_ONLY_LOGO_16_9

Web3 alanında faaliyet gösteren GAMI Web3 Venture Builder, yeni ürünlerini faaliyete geçirmeye devam ediyor. Ürünleri arasında blokzincir tabanlı kitlesel fonlama platformu, NFT tabanlı egzersiz uygulaması ve Midle isimli Web3 dünyasına özel veriye dayalı pazarlama platformu olan şirket, yeni ürünü TheSender.App’i yayınladı.

 

Farklı kullanıcı segmentlerine yönelik Web3 ve blokzincir tabanlı ürünler geliştiren teknoloji şirketi GAMI Web3 Venture Builder, yeni ürünlerini kullanıma sunmaya devam ediyor. Global hedefleri doğrultusunda ilerlemeye devam eden şirket, kripto kullanıcılarının Metamask cüzdanı aracılığıyla birden çok adrese tek bir işlemle kripto varlık göndermesini sağlayan web3 tabanlı blokzincir platformu TheSender.App’i yayına aldı.

 

Tek bir işlemle birden fazla gönderim avantajı

 

Çoklu kripto varlık gönderimine dair kullanım kolaylığı sunan platformda kullanıcılar, metamask cüzdanlarıyla platforma bağlanarak, hangi ağda hangi adrese gönderim yapacaklarını ve hangi kripto varlığı göndereceklerini seçebilecekler. Adres ve token miktarlarının doğruluğunun teyit edilmesiyle gerçekleşen işlem sonrasında kullanıcılar, gönderimin tamamlanmasının ardından yaptıkları işlemin bir dökümünü görüntüleyebilecek ve gönderimlerini kontrol edebilecekler.

 

GAMI Venture Builder’ın yeni ürününde, kullanıcılar tek bir işlemle EVM bazlı layer1 ve layer2 birçok ağda birden fazla gönderim sağlarken, zaman ve dikkat avantajına sahip olacaklar. Bununla birlikte platform, rakiplerine kıyasla çok düşük bir komisyon  ücreti fırsatı da sunacak. Kullanıcılar network transfer ücretleri hariç her bir toplu gönderim için yalnızca $1 platform komisyonu ödeyecek.

 

2023 yılını kullanıcılarına sundukları dört ürünle kapatacaklar

 

Şirket, geçtiğimiz aylarda yayına aldıkları üçüncü platform olan ve an itibarıyla 100den fazla projenin pazarlama faaliyetlerinde aktif olarak kullandığı, 122den fazla ülkeden 14 bin kullanıcıya ulaşan Midle’ı hayata geçirmişti. 2023 hedefleri doğrultusunda çalışmaya devam eden GAMI Web3 Venture Builder, dördüncü ürünü TheSender.App ile sektördeki konumunu güçlendirmeye devam ediyor.

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *