«
google-a-dava[1]

Son zamanlarda, Google Home Max , şirketin Kara Cuma satışları sırasında büyük bir 150 $ indirim elde etti. Şimdi, üç yıllık lansmanın ardından, Google güçlü akıllı hoparlörünü sonlandırıyor.

Engadget ( XDA aracılığıyla ) tarafından bildirildiği üzere Google , Google Home Max’in kalan birimlerini Google Mağazasında sattığını söylüyor . Hatırlarsanız, Google Ekim 2017’de AI destekli Hi-Fi hoparlörü duyurdu. Bugün bile 2xTweeter ve 2xwoofer’lı güçlü hoparlörlerden birinde kalmaya devam ediyor.

Chrome

Her neyse, Google , mevcut kullanıcıların ileride konuşmacı için destek alacağını söylüyor. Aslında, Asistan özellikli ürünler için ses ve ev ses özellikleri sunmayı taahhüt ettiğini söylüyor. Bu nedenle, Google Home Max’e yazılım güncellemeleri ve güvenlik düzeltmeleri sunmaya devam edecek.

Bilmiyorsanız, Google’ın Ana Sayfası, akıllı hoparlör kategorisine giren bir dizi üründür . 2016’da tekrar piyasaya sürülen orijinal Google Home , başka yinelemeler ile başarılı oldu. Kısa süre önce şirket , Google Home’un ruhani halefi olan 99 $ ‘lık Nest Audio Smart konuşmacısını duyurdu .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *