«
Axon 20

Birkaç ay önce Çin merkezli ZTE, dünyanın ekran altı kamera teknolojisine sahip ilk akıllı telefonu olan Axon 20’yi piyasaya sürdü . Bu ayın başlarında şirket, Axon 20 Extreme Edition olarak adlandırılan aynı sürümün yükseltilmiş bir versiyonunu piyasaya sürdü.

Şu anda , Çinli şirket yeni amiral gemisi akıllı telefonu ZTE Axon 30’u piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bugün marka, Weibo’da ZTE’nin Terminal İş Birimi Genel Müdürü Ni Fei’nin Axon 30’un donanımlı olacağını ortaya koyduğu bir video paylaştı. endüstrinin en güçlü ve öncü görüntüleme işlevleriyle.

ZTE Axon 20 5G'nin Lansman Tarihi 1 Eylül! - Teknoloji Haberleri - En  güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi

Şirket yöneticisinin yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefon konusundaki iddiasının ne kadar dayandığını görmek için önce cihazı görmemiz gerekecek. Ni Fei , telefonun lansmanı hakkında henüz bir şey açıklamadı, Fakat cihazla dalga geçtiği göz önüne alındığında, lansmanın önümüzdeki haftalarda veya aylarda gerçekleşmesi muhtemel.

Çentiksiz ZTE Axon V kamerası ile şaşırttı! - ShiftDelete.Net

Şimdiye kadar, bu Axon 30 amiral gemisi akıllı telefonu hakkında hiçbir şey bilinmiyor, ancak Axon 20’nin geçeceği bir şey varsa, o zaman şirketten bazı etkileyici özellikler ve teknolojiler bekliyoruz. Axon 20, amiral gemisi sınıfı bir cihaz ve daha çok orta sınıf bir ürün değil, ancak yine de bir ekran altı kamera teknolojisine sahip.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *