«
images (1)

H. Moser & Cie, orijinal Apple Watch klonunun 30.800 ABD Doları değerindeki halefini açıkladı . Giyilebilir cihaz, şirketin en son lansmanı ve İsviçre Alp Saatinin “Son Yükseltmesi” olarak geliyor.

Bir AppleInsider raporuna göre , yeni ultra premium Swiss Alp Watch, Apple Watch’a benzeyecek şekilde hazırlanmış benzer bir tasarımı ve mekanik saati takip ediyor. Genel tasarım, Cupertino tabanlı devin akıllı saatine benziyor; bu, kavisli kenarlara sahip dikdörtgen bir tasarıma ve yanda bir taça sahip. Yine de, İsviçre Alp Watch Final Upgrade birkaç ek ve pahalı ince ayarlarla birlikte gelir.

Spesifikasyonlarından bahsedersek, Swiss Alp Watch Final Upgrade tamamen mekaniktir ve markanın tescilli ve kurmalı Kalibre HMC 324’ü 96 saatlik güç rezervine sahiptir. Kasa, DLC ile işlenmiş paslanmaz çeliktir. Dahası, şirket bir Apple Watch’un OLED ekranını taklit etmek için Vantablack kadranını bile kapladı. Farkında olmayanlar için Vantablack, tüm görünür ışığın yüzde 99,6’sını absorbe etmek için yapay olarak yaratılmış dünyanın en koyu madde rengidir.

H. Moser & Cie, Apple Watch klonunun 30.800 dolarlık halefini açıkladı

Saatin Apple Watch’a benzemesini sağlayan bir başka ilginç eklenti de beyaz gradyanla boyanmış küçük bir saniye diski olan bir dizi açıklığın eklenmesi. Orijinal İsviçre Alp Saati, genel olarak iPhone üreticisi ve akıllı saatlere yönelik bir hiciv dürtüsü olarak piyasaya sürüldü. H. Moser & Cie’nin resmi notlarına göre, “Güncelleme gerekmiyor, kötü bir özerklik yok, gereksiz özellikler yok, sinir bozucu bildirimler yok, sadece gerçekten ihtiyacınız olan tek hatırlatma: Tüm gürültüden kopmak ve her anı beslemek.” Şirket, her biri 30.800 ABD Doları olan 50 parça üretecek.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *