«
indir (4)

Mevcut en hızlı kablolu şarj teknolojisine sahip bir telefon istiyorsanız, seçenekleriniz Mi 10 Ultra , iQOO 5 Pro ve iQOO 7’dir . Bu telefonların tümü 120 W hızlı kablolu şarjı destekler ve 30 dakikadan daha kısa sürede tam olarak şarj etmenizi sağlar.

Bu, sadece birkaç telefonun 18W’dan daha yüksek bir derecelendirmeyle şarj edildiği beş yıl önce mevcut olandan büyük bir sıçrama. OPPO Find X Lamborghini Edition gibi telefonların 50W hızlı şarj desteğiyle piyasaya sürülmesiyle 2018 civarında işler değişmeye başladı . İlk çıkışından bu yana, üreticilerin farklı hızlı şarj teknolojileriyle kendilerini aşmaya çalıştıklarını gördük.

Bu inanılmaz derecede hızlı şarj teknolojilerinin gelişi karışık eleştiriler aldı. Heyecanlanan ve mevcut en hızlı şarj teknolojisini isteyen insanlar var ve onu güvenli oynamak isteyenler ve çok daha yavaş şarj olan bir cihaza yönelmeyi tercih edenler var.

Bu haftaki ankette okuyucularımızın bir telefon için hangi hızlı şarj hızının yeterli olduğunu düşündüğünü bilmek istiyoruz. Lütfen ankete katılın ve mevcut hızlı şarj eğilimleri hakkında ne düşündüğünüzü bize açıklayan bir yorum bırakın.

Haftanın Anketi: Ne kadar hızlı (kablolu) şarj hızı yeterli?

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *