Helio P35 SoC, 3GB RAM İle Realme C12 GeekBench Ve BIS web Sitesinde Görünüyor! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Helio P35 SoC, 3GB RAM İle Realme C12 GeekBench Ve BIS web Sitesinde Görünüyor!

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Helio P35 SoC, 3GB RAM İle Realme C12 GeekBench Ve BIS web Sitesinde Görünüyor!

Birkaç gün önce, RMX2189 model numaralı yeni bir  Realme  ürünü birkaç düzenleyici kurum tarafından kabul edildi. Sertifikalardan biri, modelin Realme C12 olarak piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Ürün şimdi GeekBench’te karşılaştırıldı .Helio P35 SoC, 3GB RAM İle Realme C12 GeekBench Ve BIS web Sitesinde Görünüyor!

Ürün, zaten Reame C12 olarak bilinen RMX2189 olarak görünüyor. Helio P35 yonga seti olan MediaTek MT6765G işlemciden güç alacak. SoC, 3GB RAM ile eşleştirilmiştir. Cihaz bir de Android 10 işletim sisteminde de çalışıyor.Realme C12

Realme RMX2189 modeli, Hint Standartları Bürosu (BIS) web sitesinde de yer aldı ve bu, modelin bir noktada Hindistan’da piyasaya sunulacağının bir göstergesi. Modelin Endonezya, Çin, Tayland ve Malezya’da da sertifikalandırıldığını hatırlayın, bu da modelin birkaç pazarda piyasaya sunulacağı gösteriyor.

Realme C serisi, C11 ve C15 gibi modellere sahip bir bütçe serisidir . Realme C12’nin su damlası çentikli bir HD + ekrana sahip olması düşünülüyor. Cihaz bir de 4G bağlantısı ile gelecek. Mobil telefonun ayrıca kaputunun altına 6.000mAh batarya sığması ve 10W, 5V / 2A şarj için destek sağlaması bekleniyor.

Realme’nin C12’nin paketlerini ne zaman çıkaracağına şuanlık kesin bir bilgi yok.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: