«
Honor

Honor 20, 20 Pro ve V20 modellerinin Çin versiyonlarında yakın zamanda Magic UI 4 Beta 2 süreci başlatılmıştı. Bugün şirket tarafından diğer ülkeler için de Magic UI 4 Beta programının başlatıldığı açıklandı.

.

Honor 20 Pro Ve V20 İçin Magic UI 4 Beta

Testleri Başlatıldı!

.

Huawei’nin Android 11 tabanlı EMUI 11 arayüzüyle aynı olan Magic UI 4 sürümü birçok Honor kullanıcısı tarafından merakla ve heyecanla bekleniyordu. İlk olarak Çinli kullanıcılara sunulan Magic UI 4 Beta programı nihayet tüm dünyada indirilebilir hale geldi.

.

Honor

.

Geçtiğimiz günlerde 3 ay içerisinde EMUI 11 güncellemelerinin 10 milyon kullanıcıya ulaştığını belirten Huawei, HarmonyOS çalışmalarına da devam ettiklerinin altını çizdi.

.

Şirketin birkaç ay içerisinde Magic UI 4 kararlı sürümü tüm cihazlar için indirilebilir hale getireceği şimdilik söylentiler arasında yer alıyor. Kapalı Beta programına katılmak isteyen kullanıcıların Huawei tarafından yayınlanan Beta uygulamasını kurarak güncellemeleri gerçekleştirmesi gerekiyor.

.

EMUI 11 ve Magic UI 4 güncellemesi alacak olan cihazlara da HarmonyOS işletim sistemini sunacağını açıklamıştı. Şirketin Aralık 2020 sonlarına doğru HarmonyOS Beta, Nisan 2021’de ise kararlı sürümü yayınlanacağı tahmin ediliyor.

.
 Honor
.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *