«
download

Bugün erken saatlerde , üretici tarafından yayınlanan resmi görseller aracılığıyla Honor 50 serisinin arka tasarımına bir göz attık . Şimdi bir sızıntı, Honor 50 ve Honor 50 Pro’nun ön tarafının ne olduğunu ve farklı olduklarını gösteren renderları ortaya çıkardı .

Honor 50, Digital Chat Station tarafından Weibo’da paylaşılan aşağıdaki görüntüde görüldüğü gibi ortalanmış bir deliğe sahip olacak . İkinci görüntü Honor 50 Pro’ya ait ve kendi delgi deliği yalnızca iki kameraya ev sahipliği yapması nedeniyle daha büyük değil, aynı zamanda Honor V40’taki gibi ekranın sol üst köşesine yerleştirilmiş .

Şu anda, öne bakan ikinci kameranın ultra geniş açılı bir kamera mı yoksa Honor V40’taki gibi bir renk sıcaklığı sensörü mü olduğunu bilmiyoruz.

Honor 50 Pro Çift Ön Kameraya Sahip Olacak

Görüntü ayrıca Honor 50’nin üst kısmında, profesyonel modelde eksik olan bir hoparlör ızgarasına sahip olduğunu gösteriyor. Her iki ekran da kavisli ve her iki cihazın da sağ tarafında güç ve ses kontrol düğmeleri var.

Honor 50 serisi, Snapdragon 778G işlemci ile piyasaya çıkacak ve kutudan çıktığı haliyle Android 11 tabanlı Magic UI 5’i çalıştıracak. Honor 50 SE adında üçüncü bir model olacak ancak ona güç veren yonga setini bilmiyoruz. Ayrıca Honor 50’nin 66W hızlı şarjı destekleyeceği, Honor 50 Pro’nun ise 100W hızlı şarjı destekleyeceği bildirildi.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *