«
indir (54)

Birkaç gün önce HONOR , küresel pazarlarda HONOR Band 6’nın

HONOR Band 6 Fiyat, Kullanılabilirlik

Yukarıda belirtildiği gibi, HONOR Band 6 49,90 € olarak fiyatlandırılır. AliExpress’ten satın alınabilecek ve gönderim 28 Mart’ta ( XDA üzerinden ) başlayacak . Fitness takipçisi Meteorite Black, Sandstone Grey veya Coral Pink renk seçenekleriyle de geliyor.

Ancak, web sitesindeki liste 29 Mart günü saat 12: 00’de 11. Yıldönümü indirimi olduğunu gösteriyor. Ek olarak, fitness takipçisi Nisan ayından itibaren HiHonor mağazalarında satışa sunulacak .

HONOR Band 6 Özellikleri ve Özellikleri

HONOR Band 6 bizim için yeni değil. Şirket , Kasım 2020’de Çin’de dünyanın ilk tam ekran fitness takipçisini tanıttı . Daha sonra, CES 2021’de küresel pazarlar için ürünü duyurdu .

Ancak, şimdiye kadar satışa çıkmadı ve AliExpress listesine göre 29 Mart’ta sona erdi . Her neyse, Çin ve Küresel sürüm arasındaki farktan bahsedersek, ikincisi yerleşik NFC ile gelmiyor, ancak birincisinde NFC’li ve NFC’siz bir tane var.

HONOR Band 6, küresel pazarlarda 49,90 € için resmen açılıyor

Saatin tasarımına gelince, saatin kare bir ekranı ve silikondan yapılmış bir kayışı var. 43 × 25,4 × 11,45 mm boyutlarındadır ve yaklaşık 18 g ağırlığındadır (kayışsız).

 lansmanını yaptı . Bugün, sonunda 49,90 € karşılığında tam ekran fitness takipçisini piyasaya sürdü.

Fitness takipçisi, 194 x 368 piksel ve 2.5D cam çözünürlüğe sahip 1,47 inç dikdörtgen AMOLED ekrana sahiptir. Yan tarafında kırmızı bir fiziksel düğme olmasına rağmen, çoğunlukla kullanıcı arayüzünde gezinmek için hareketlere dayanır.

Bununla birlikte, 24 saatlik kalp atış hızı izleme, Kan Oksijen ölçümü (SpO2) ve ivmeölçer, jiroskop gibi gerekli tüm sensörlere sahiptir. Bluetooth 5.0 bağlantısı var ancak GPS’e sahip değil.

HONOR Band 6 ayrıca 10 spor modunu, uyku izleme, adet döngüsü izleme, 5ATM su direnci, 14 güne kadar pil ömrü (180mAh pil) ve manyetik şarjı destekler.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *