Honor, Çin'deki MagicBook Cihazları İçin Paylaşılan Dizüstü Bilgisayar Şemasını Duyurdu | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Honor, Çin’deki MagicBook Cihazları İçin Paylaşılan Dizüstü Bilgisayar Şemasını Duyurdu

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Honor, Çin'deki MagicBook Cihazları İçin Paylaşılan Dizüstü Bilgisayar Şemasını Duyurdu

Huawei’nin alt markası olan Honor, Çin’deki ilk paylaşılan dizüstü bilgisayar programı için deneysel sınırlı süreli bir promosyon başlatmaya hazır olduğunu bildirdi. Promosyon dönemi, ülkede yaklaşan ulusal bayramlarda olacaktır.

Teklifin bir parçası olarak, Honor MagicBook dizüstü bilgisayarlar, 1 Ekim – 8 Ekim tarihleri ​​arasında Çin’in yaklaşan ulusal bayramında insanların ödünç alması için satışa sunulacak. Bu teklifle ilgilenenler, cihazlar Honor Store’larda satılma imkanı bulacak.

Honor MagicBook Paylaşımlı Dizüstü Bilgisayar

Pekin’de yaşayanlar için şirket, dizüstü bilgisayarın kapılarına teslim edilmesini sağlamak için yemek dağıtım hizmeti sağlayıcısı Meituan ile ortaklık sağladı. Şirket, yaptığı açıklamada, telefonlarını direkt dizüstüne bağlayarak, kullanıcıların akıllı telefonlarında depolanan kişisel dosyalarla çalışabileceklerinden söz etti.

Bu şirketin teklifin kullanılabilirliğini uzatmayı planlayıp planlamadığı hala bilinmiyor. Bununla birlikte, şirketin MagicBook serisini Honor markası altında tanıtması büyük bir fırsat gibi görünüyor.

Honor MagicBook 15 - Notebookcheck.net External Reviews

Son zamanlarda, Honor, IFA 2020 sırasında yeni güncellenen MagicBook cihazlarını piyasaya sundu. Cihazlar, markanın 14 inç ve 15 inç dizüstü bilgisayarlarının güncellenmiş modelleridir fakat şu an AMD Ryzen 4000 serisi işlemcilerle birlikte geliyor . Bunun dışında AMD Ryzen 5 4600H işlemci tarafından desteklenen daha gelişmiş bir MagicBook Pro çeşidi de bulunmakta.

Şirketin akıllı telefon işindeki geleceği hala kesinleşmediğinden, şirketin akıllı telefonlar yerine dizüstü cihazlarını tanıtması da mantıklı. Öte yandan Intel, ABD tarafından Huawei’ye yonga seti sağlama lisansı alarak dizüstü bilgisayar işinin devam etmesini sağladı.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • ahmettavsan5 ay önce
 • sabırsızlıkla bekliyorum Apple cihazları genellikle çok iyi ve kaliteli oluyor 🙂

%d blogcu bunu beğendi: