Honor Mall Ocak 2021'de açılacak; HONOR markalı ürünler ve hizmetler sunacak | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Honor Mall Ocak 2021’de açılacak; HONOR markalı ürünler ve hizmetler sunacak

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Honor Mall Ocak 2021'de açılacak; HONOR markalı ürünler ve hizmetler sunacak

Geçen ay, bir 30 ajanların bir konsorsiyum ortak açıklamada bu Huawei Honor edinilen söyledi. Buna göre Honor markasının yeni sahibi Zhixin New Information Technology Co.Ltd. Bundan sonra yenilenen şirket yeni hedefler koyuyor , tedarik zincirini güçlendiriyor  vb. Şimdi resmi olarak yeni bir HONOR Mall’un hayata geçeceğini söyledi. gelecek yılın başları.

Honor Mall Ocak 2021'de açılacak; HONOR markalı ürünler ve hizmetler sunacak

Ayrı bir marka olmasına rağmen, Honor’un ürünleri Huawei’nin kanalları aracılığıyla satıldı. Aslında, resmi hesapları daha önce Huawei’nin resmi mağazası olan Huawei’in Vmall’ına yönlendirilmişti . Ancak, yeni HONOR Alışveriş Merkezi Ocak 2021’de başlayacağı için bu durum şimdi değişmek üzere.

Aynı şeyi tasvir eden bir poster, akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere bir dizi ürünü gösteriyor ve mağazanın Vmall’ın sağlıklı bir şekilde yerini alacağını gösteriyor. Aslında, HONOR Mall’un gelecekteki ürünlerinin özel üzerinden  ve eski kardeşinden bağımsız olacağına dair sinyaller gönderiyor .

Honor Mall Ocak 2021'de açılacak; HONOR markalı ürünler ve hizmetler sunacak

Poster, bunu iddia etmek için, yeni AVM’nin HONOR markasıyla ilgili alışveriş ve hizmetler sağlayacağını söylüyor. Kullanıcıların bunu yeni bir HONOR Mall Uygulaması aracılığıyla yapabileceklerini söylüyor. Raporlar, şirketin bu Uygulamayı hizmetin kullanıma sunulmasından önce başlatacağını söylüyor. Ardından, kullanıcı içeriklerini (verileri) Huawei Kulübünden taşıyın

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: