«
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Huawei FreeBuds SE inceleme!

Huawei FreeBuds SE inceleme!

Ekran görüntüsü 2022-06-27 183443

Huawei, geçen zamanlarda global etkinliğini İstanbul’da düzenledi. ShiftDelete.Net’in de katıldığı lansmanda çoğu yeni ürün tanıtıldı.
Huawei’nin çok sevilen FreeBuds akıllı kulaklık serisinin yeni delegesi FreeBuds SE geçen aylarda sessiz sedasız tanıtılmıştı.

Yeni kulaklık daha pastel renklerle gelir iken FreeBuds 3i’yi andıran kutu tasarımı ile FreeBuds SE, iki adet renk paletiyle geliyor.

Yarım kulak iç tasarıma sahip FreeBuds SE dış kulağın hatlarına uyarak kulak kanalındaki basıncı azaltacak şekilde tasarlanmış. 3 değişik kulak silikonuna sahip kulaklık, 10 mm hareketli sürücü ve ultra titiz polimerik diyaframla, ince titreşimler, geniş bir ses kısmı içersinde yüzeye varlıklı dokular sunar. Vokaller, dengeli üç kanallı ses çerçevesi içersinde vurgulanarak en çok tercih edilen şarkılarınıza keyifle yenilerini eklemenizi sağlıyor.

Kulaklık, çift mikrofon hüzmeleme teknolojisi, kalabalık ve gürültülü alanlarda bile her aramanın kristal netliğinde olmasını sağlamak amacıyla amaç sesi bölge gürültüsünden yüksek doğrulukla ayırır.

24 saate varan kullanım zamanı ile ön plana çıkan FreeBuds SE, Bluetooth 5.2 bağlantı teknolojisini kullanıyor. Yıldız mavisi ve beyaz renklerle satılan FreeBuds 2, 649 TL fiyatla Türkiye’de satışta bulunuyor.

 

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *