«
huawei

Huawei , akıllı telefonları için yonga seti tedarik etmekte zorluk yaşyor olabilir, fakat teknoloji devi ürün döngüsünü sürdürmeye devam etti. Mate 40 serisi çok geçmeden piyasaya çıkardı ve bundan sonra Mate X2 katlanabilir telefonun yakında girişini yapmasını bekliyoruz.

Mate X2 olduğuna inanılan bir Huawei modeli, Çin’in tlecom düzenleyici kuruluşu TENAA’nın web sitesinde görüldü. Cihaz, TET-AN00 / TET-AN10 model numarasını taşır. Liste, Mate X2’nin Çin’in 3C web sitesinde yer alan listesinin hemen peşinden geliyor.

Huawei Mate X2

Her iki liste de Mate X2’nin özelliklerini ortaya çıkarmak için çok az şey yapsa da, listeler şirketin yakında cihazı piyasaya süreceğinin göstergeleridir. Teknolojinin katlanabilir cihazda kullanacağı işlemciyi hala bilmiyoruz, ancak cihazın amiral gemisi Kirin 9000 SoC’yi paketlemesi bekleniyor. Ayrıca 8 inçlik ekran boyutunu da koruyabilir. Bununla birlikte, Huawei’nin Mate X’te kullanılan dışa katlanmaya karşı katlanabilir bir tasarıma geçeceği beklentisi var. İkincil ekran, yakın zamanda patent başvurusu yapılacak olan 4,5 inçlik bir ekran olacak. Katlanabilir cihazın da 66W hızlı şarjı desteklemesi bekleniyor.

Huawei Mate X2, Bilinmeyen Bir Huawei 5G Modelinin Yanında TENAA Tarafından OnaylandıHuawei Mate X2, Bilinmeyen Bir Huawei 5G Modelinin Yanında TENAA Tarafından Onaylandı

Mate X2 dışında, ikinci bir Huawei modeli de TENAA’da  görüldü . Model, CDL-AN50 numarasını taşıyor ve 5G telefon olması tahmin ediliyor. TENAA, 6.5 inçlik bir ekranın yanı sıra 3.900 mAh pil içeren bazı özellikleri listeler. Telefon 162,3 x 75,0 x 8,6 mm boyutlarına sahip olacak. Cihaz ayrıca 40W şarj cihazını paketlediği gösterilen 3C’den geçti.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *