«
iste-karsinizda-ilk-taslak-tasarimiyla-huawei-mate-40-pro-galeri-1

Huawei katlanabilir yarışta geride kalmış gibi görünüyor. Samsung zaten bu yıl iki katlanabilir telefon duyurdu – Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold 2 – ve Motorola ayrıca Moto Razr 5G’yi de duyurdu . Peki Huawei Mate X2 nerede?

Huawei Mate X2
Huawei Mate X2 patent şeması

Geçen yıl Mate X’in çıkış tarihine giderken , Mate X2 Kasım’a kadar gelmemeli ve bu yaklaşık iki ay uzakta. Ne yazık ki, bu büyük olasılıkla gerçekleşmeyecek, Huawei’nin ABD hükümeti ile yaşadığı sorunlar sayesinde hayır.

Ekran Analisti ve DisplaySearch’ün kurucusu Ross Young’a göre Mate X2, ABD hükümetinin koyduğu kısıtlamalar nedeniyle bu yıl gelmeyecek. Bu kısıtlamalar, Huawei’nin ürünleri için bileşen almasını neredeyse imkansız hale getirdi. Haberleri takip ediyorsanız, tedarikçilerin teknoloji devini tedarik etmek için lisans almaya çalıştığını zaten biliyorsunuzdur. Ancak verileceklerinin garantisi yok, bu nedenle Huawei planlarını geri çekmek zorunda.

Huawei Mate X2 geliyor! İşte özellikleri ve çıkış tarihi -  ShiftDelete.NetHuawei Mate X2 geliyor! İşte özellikleri ve çıkış tarihi -  ShiftDelete.Net

Huawei Mate X2’nin içe doğru katlanan bir tasarıma sahip olması gerekiyor, ancak selefi ile aynı ekran boyutuna, daha güçlü bir işlemciye ( Kirin 9000 ), yükseltilmiş kameralara ve bir ekran kalemine sahip.

Huawei’nin katlanabilir cihazın lansmanını gelecek yıla mı ertelediği yoksa geliştirmeyi mi askıya alacağı henüz bilinmiyor.

 

                                                         DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

                                                         GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *