«
huawei-ingiltere-sizinti-iddialarina-yanit-verdi

Geçtiğimiz günün erken saatlerde (16 Ekim 2020), Huawei , Singapur’daki HUAWEI X GENTLE MONSTER Eyewear serisinde yeni nesil akıllı gözlüklerin lansmanını açıkladı.

Huawei Gentle Monster Eyewear II, Çinli teknoloji devinin moda markasıyla işbirliğinin ikinci neslidir ve daha lüks tasarım ve ek akıllı işlevlerine de imkan sağlar. Eyewear II, Gentle Monsters’ın tasarımlarından “cesur” ve “ileri görüşlü” varyasyonların yeni bir koleksiyonudur. Bir tüketici elektroniği üreticisi ile moda markası arasındaki bu ortaklık, akıllı teknolojiyi lüks aksesuarlara entegre olmaktadır.

Huawei Gentle Monster Eyewear 2 Tasarım Modelleri

Resmi notlara göre, Huawei X Gentle Monster Eyewear II, daha düşük ağırlık ve genel olarak daha ince bir yapı için plastik titanyumdan yapılmış daha konforlu bir tasarımla geliyor. Eyewear II artık daha büyük ve daha ince bir amplitüdlü hoparlöre sahip ve bu da müzik dinlerken veya oyun oynarken daha sürükleyici bir ses deneyimi için daha geniş bir ses alanı aralığı  tanıyor. Bunun dışında, mercek tapınağının her iki tarafında, yönlendirmeli ses odası aracılığıyla sesi doğrudan kullanıcıların kulaklarına iletebilen bir yarı açık hoparlör ile benzersiz bir akustik gizlilik tasarımı bulunmaktadır.

Bu, ses sızıntısının azaltılmasına yardımcı olur ve ayrıca çevredeki ortam gürültüsüne uyum sağlayarak sesi otomatik olarak ayarlanabilir bir sisteme sahiptir . Eyewear II ayrıca, sol şakağa çift dokunuşla kolayca erişilebilen bir sesli asistanla birlikte gelir. Diğer hareket tabanlı kontroller de, kullanıcının gözlüğü kullanmadığını da algılayabilen, cihazın birden çok gelişmiş sensörü tarafından destek görüyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *